RUS MİLYARDERİN YÜZEN SARAYI ÖLÜDENİZ'DE

2.5 milyar dolarlık servetiyle bilinen Rus iş adamı Alexander Svetakov, milyon dolarlık yatı ile tatil için Fethiye Ölüdeniz'e geldi. Ailesi ve yakın dostlarıyla Ölüdeniz'i lüks yatından görüntüleyen ünlü iş adamı, saatlerce teknede kalıp karaya çıkmadı.

PAYLAŞ

2.5 milyar dolarlık servetiyle bilinen Rus iş insanı Alexander Svetakov, 72 metrelik "Cloudbreak" adlı yüzen sarayı ile Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı karşısına demir attı. Önce Fethiye körfezine gelen ardından Ölüdeniz’e geçen Rus Milyarder, lüks yatından karaya çıkmazken bir ara güvertede yakın dostlarının Ölüdeniz manzarasıyla birlikte fotoğraflarını çektiği gözlendi. Çevrede su sporları yapanlar, mega yatın önünde yat ile birlikte bol bol fotoğraf çekerken Belceğiz ve Kumburnu plajlarında tatil yapanlar da mega yatla birlikte öz çekim yaptılar.
PEK ÇOK ÜNLÜYÜ AĞIRLADI
Rus iş adamı Alexander Svetakov’un Jennifer Lopez, Heidi Klum, Julia Roberts gibi dünyaca ünlü yıldızları taşıyan "Cloudbreak" isimli mega yatı ile dünya starlarını da ağırladığı öğrenildi. Haftalık kirası 1 milyon 100 bin dolar olan "Cloudbreak" yüzen saray 72 metre uzunluğuyla dikkatleri üzerine çekerken, değerinin ise 200 milyon dolar olduğu içerisinde yüzme havuzunu, spa merkezi, jakuzi, restoran ve su sporları bulunuyor. Cayman Adaları bayraklı yatı görenler ise dönüp bir daha bakıyor.
Öte yandan Rus milyarder emlak geliştiricisi, Absolut Group'un kurucusu ve Başkanı Alexander Svetakov ve ailesinin Fethiye Ölüdeniz çevresini gezmeye devam edeceği, mavi yolculuğu sürdüreceği öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN