Rıdvan Adede ve arkadaşları, Özlem Balcı ile Fethiye'de eğlenceli bir video çekti

Rıdvan Adede ve ekibi Özlem Balcı öncülüğünde Fethiye'nin tanıtımı için videolar çekerek, sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Özlem Balcının çağrısı üzerine Fethiye'ye gelen grubun çektiği videoda Özlem Balcı'da yer aldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Sahne için geldikleri şehirlerin tanıtımı için yörenin şarkıları ile klip çeken sosyal medya fenomeni Rıdvan Adade, arkadaşları ile çok sevilen şarkı ve türküleri yeniden yorumlayarak izlenme rekorları kırıyor. Rıdvan Adede ve arkadaşları Özlem Balcı’nın çağrısı üzerine Fethiye’ye gelerek, Fethiye’de de eğlenceli bir video çektiler. Özlem Balcı’nın da dahil olduğu klip, eğlenceli görüntülere sahne oldu. 245 bin Instagram 89 bin Youtube takipçisi olan grup, 2 gün Fethiye’de olacak. Rıdvan Adade, arkadaşlarının çektiği videoda yer alan Özlem Balcı, “Kendilerine sosyal medyadan ulaştım. Daha önceki videolarını çok beğenmiştim. Ulaşmak istediğimi bildirince Fethiye’de buluştuk. Fethiye’de programları var. Arkadaşlar bulundukları yerlerin tanıtımını eğlenceli videolar ile yaptıkları için Fethiye’de de yapılmasını istedim. Umarım videoyu herkes beğenir. Ben çok eğlendim. Bir katkıda bulunduysam ne mutlu… Yarında Fethiye’de olacaklar” diye konuştu.  
FETHİYE’DE GÜZEL BİR VİDEO ÇEKTİK
Rıdvan Adede ise, “Biz yıllardır sosyal medyada gittiğimiz şehirlerin tanıtımı için eğlenceli videolar çekiyoruz. Zaten insanlar pandemiden dolayı sıkılıyorlar. Hepimiz sıkıldık. Bizlerde eğlenceli videolar çekerek bizleri izleyenleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Bugünde Fethiye’de güzel bir video çektik. Umarım Fethiyeliler beğenirler. 2 gün buradayız. Daha çok video çekeceğiz. Bütün hesaplar “Rıdvan Adede” olarak geçiyor. Orkestra arkadaşlarım var. Bütün konser ve festivallere birlikte gidiyoruz. Yıllardır beraberiz” dedi.  
 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN