Restoranlar Fethiye'de de ilk gün bereketi yaşadı

Aylardır kapalı bulunan kontrollü normalleşme ile kepenklerini açan restoran ve kafeler ilk gün bereketi yaşadı. Fethiye'de sahil bandı ve balık halinde ki restoranlar yasakların kısmen kalkmasıyla birlikte ilk gün bereketi ile karşılaştı. Sandalye ve masaların günün erken saatlerinde müşteriler ile dolması özellikle balık halinde aylardır beklenen görüntülere kavuşmayı sağladı. İşletme sahipleri ve çalışanlar 'beklediğimiz günlere kavuştuk, sezonun güzel geçeceğine inanıyoruz. Sadece saat 21'e kadar olan kısıtlamanın saat 24'e kadar uzatılmasını bekliyoruz' dediler. 

PAYLAŞ
Restoranlar Fethiye'de de ilk gün bereketi yaşadı
Aylardır kapalı bulunan kontrollü normalleşme ile kepenklerini açan restoran ve kafeler ilk gün bereketi yaşadı. Fethiye’de sahil bandı ve balık halinde ki restoranlar yasakların kısmen kalkmasıyla birlikte ilk gün bereketi ile karşılaştı. Sandalye ve masaların günün erken saatlerinde müşteriler ile dolması özellikle balık halinde aylardır beklenen görüntülere kavuşmayı sağladı. İşletme sahipleri ve çalışanlar “beklediğimiz günlere kavuştuk, sezonun güzel geçeceğine inanıyoruz. Sadece saat 21’e kadar olan kısıtlamanın saat 24’e kadar uzatılmasını bekliyoruz” dediler. 
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Aylardır kapalı bulunan kontrollü normalleşme ile kepenklerini açan restoran ve kafeler ilk gün bereketi yaşadı. Fethiye’de sahil bandı ve balık halinde ki restoranlar yasakların kısmen kalkmasıyla birlikte ilk gün bereketi ile karşılaştı. Sandalye ve masaların günün erken saatlerinde müşteriler ile dolması özellikle balık halinde aylardır beklenen görüntülere kavuşmayı sağladı. Fethiye balık halinde restoranlar öğle saatlerinden itibaren eski doluluklarına kavuşurken özellikle fasıl heyetleri de keman ve darbuka ile müşterileri coşturdu. Restoran sahipleri ve çalışanları müşterilerini zaman zaman maske ve sosyal mesafe konusunda sık sık uyardılar. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin zaman zaman pandemi tedbirleri ile ilgili denetlemeler de yaptığı balık halinde kısmi normalleşmenin başladığı ilk gün bereketli geçerken işletme sahipleri de “bugünü özlemişiz, kısmi normalleşme ile Pazar günü hariç kepenklerimiz her gün açık olacak” ifadelerini kullandı.  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN