Resimlerinde ormanın önemini vurguladılar

Ölüdeniz Rotary Kulübü öncülüğünde Fethiye Kaymakamlığı, Fethiye Belediyesi, Kent Konseyi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve birçok sivil toplum kuruluşu tarafından desteklenen Orman Dostları projesi kapsamında düzenlenen resim yarışmasında başarılı olan resimler sergilendi.

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Açık Hava Gösteri Alanı’nda sergilenen resimler, büyük beğeni kazandı. İlkokullar arasında Özel Fethiye İlkokulu’ndan Güldeniz Çolak birinci, Özel Hatem İlkokulu’ndan Elif Sena Kanber ikinci, Bilim ve Sanat Merkezi’nden İdil Perçin üçüncü oldular. Özel Hatem İlkokulu’ndan Aslan Demirci mansiyon ödülü aldı. 

Ortaokullar arasında Fethiye Ortaokulu’ndan Hatice Güzel birinci, Özel Ata Ortaokulu’ndan Rengim Gökalp ikinci, Göcek Deniz Temiz Ortaokulu’ndan Edanur Karaduman üçüncü oldu. Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu’ndan Burçin Özdemir ise mansiyon ödülü aldı. 

Liseler arasında Belediye Fen Lisesi’nden Zehra İrem Uçar birinci, Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden İrem Şengür ikinci, yine Belediye Fen Lisesi’nden Aybüke Karadeliüçüncü oldular. Belediye Fen Lisesi’nden Eray Demir ise mansiyon ödülü aldı. Öte yandan İrem Şengür’üneserinin Orman Dostları projesinde afiş olarak kullanılmasına karar verildiği belirtildi. 

Bu arada projeye katkıda bulunanlar sosyal sorumluluk projelerine çocukların ve gençlerin gösterdiği ilgi ve duyarlılıktan dolayı teşekkürlerini sundular. 


 

   

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN