Regaib Kandili dolayısıyla lokma dağıtıldı

AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından Üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla Fethiye İlçe Teşkilatı önünde lokma dağıtımı yaptı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 'Üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak, vatandaşlarımıza lokma ikramında bulunmak istedik. Regaip Kandilimizi kutladık' dedi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından vatandaşlara lokma dağıtımı gerçekleştirildi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Tatlı dağıtımına AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, AK Parti Muğla İl yönetim kurulu üyeleri Işıl Balaban, Makbule Çiftçi ve Keramettin Yılmaz ile ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katılım sağladı.  

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Tüm İslam aleminin Regaib Kandilini kutluyoruz. Üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeni ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak, vatandaşlarımıza lokma ikramında bulunmak istedik. Bizde arkadaşlarımızla tatlı dağıtımında bulunuyoruz. Hem herkesin üç aylarını kutluyoruz hem de ikramda bulunuyoruz. Lokma ikramımıza halkımızın teveccühü de güzel oldu. Bu anlamda davetimize icazet eden tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (FATİH DERELİ)
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN