RATEM 10. Genel Kurulu'nu Gerçekleştirdi

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı İstanbul'da gerçekleştirildi. Türkiye'nin dört bir yanından radyo ve televizyon yayıncılarının katıldığı Genel Kurulda yapılan seçimde mevcut Başkan M. Aydın Şerbetçioğlu güven tazelerken yeni Yönetim Kurulu da seçildi. Cannur Yayın ve Reklamcılık Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, yüksek danışma kurulu üyeliğine seçildi.

PAYLAŞ

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda Divan oluşumu sonrası gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği’nin iki yıllık çalışma raporunu eski dönem başkanı Yusuf Gürsoy ve mevcut Başkan Aydın Şerbetçioğlu, genel kurula katılan üyelere sunarken; yapılan çalışmalar için yönetim kurulu ve başkanlara teşekkür edildi.
RATEM Başkanı Aydın Şerbetçioğlu, geçen dönem başkanı Yusuf Gürsoy’a bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür plaketi sunarken; genel kurulda duygusal anlar da yaşandı.
RATEM genel kurulu yönetim organları seçimi tek liste  olarak gerçekleştirilirken; Cannur Yayın ve Reklamcılık Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener de, yüksek danışma kurulu üyeliğine seçildi.


 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN