Protokolden öğrencilere kutlama ziyareti 

Fethiye'de Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenden sonra Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve beraberinde siyasi parti ilçe başkanları ile Fethiye Vefa Sosyal Grubu üyeleri ve okul idarecileri tarafından öğrencilerin evlerine gidilerek kutlama ziyaretleri gerçekleştirildi. Toplam 15 öğrencinin evine gidilerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretlerde öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

PAYLAŞ

Fethiye’de Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenden sonra Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve beraberinde siyasi parti ilçe başkanları ile Fethiye Vefa Sosyal Grubu üyeleri ve okul idarecileri tarafından öğrencilerin evlerine gidilerek kutlama ziyaretleri gerçekleştirildi. Toplam 15 öğrencinin evine gidilerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretlerde öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve beraberinde siyasi partilerin ilçe başkanlarından oluşan heyet; Menteşeoğlu Şehit Orçun Munyas İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ceylin Çam’ı evinde ziyaret ettiler. Günün anlam ve önemi hakkında konuşma yapan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner; Ceylin Çam’ın ve tüm öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner başkanlığındaki heyet; 23 Nisan tarihinde doğan Yunus Nadi İlkokulu öğrencisi Aziz Paşa Kılıç’ı evinde ziyaret ettiler. Aziz Paşa Kılıç’ın doğum günü olduğu için doğum günü pastası ve hediyesi verildi. Aziz Paşa Kılıç’ın doğum gününü kutlayan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner; tüm çocukların 23 Nisan bayramlarını kutladı. 

Evlerinde ziyaret edilen öğrenciler de kutlama ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili şiirler okudular ve yaptıkları resimleri gösterdiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN