Popstar Barış'ın Programına Yoğun İlgi Oldu

Korona virüsü salgını normalleşme sürecinde programların başlamasının ardından Fethiye'deki bir mekanda sahne alan, Popstar ses yarışmasından tanıdığımız Barış Kömürcüoğlu SED Medya'ya konuştu. Fethiye'deki sahne organizasyonuna katılanlara teşekkür eden Barış Kömürcüoğlu, ilerleyen dönemlerde Fethiye'ye yerleşebileceğinin de sinyallerini verdi. 

PAYLAŞ

Fethiye’nin doğası ve denizi ile eşsiz bir yer olduğuna değinen Şarkıcı Barış Kömürcüoğlu, yamaç paraşütü yapmak istediğini de söyledi. Fethiye’de bir klip çekebileceğini ifade eden Barış Kömürcüoğlu, şarkılarını tüm dünyaya duyurmayı hedefliyor. Fethiye’nin renkli simalarından şarkıcı ve işletmeci Pasha Haktan Koç’un yeni açmaya hazırlandığı erkek giyim mağazasında sorularımızı cevaplandıran Barış Kömürcü, bir süre Pasha Haktan Koç ile sohbet etti. Son çalışmasını 3 ay önce çıkardığını anlatan Kömürcüoğlu, yaz sonunda yeni bir şarkı daha çıkarmaya hazırlanıyor. 

KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ 
Fethiye’deki sahne programına katılanlara teşekkür eden Şarkıcı Barış Kömürcüoğlu, “Fethiye’deki programımıza yoğun bir ilgi oldu. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Fethiye’yi sevmemek mümkün değil. Türkiye’nin ve dünyanın en güzel tatil merkezlerinden birisi… Buraya ikinci gelişim oldu. Bundan 5-6 yıl önce bir kış günü gelmiştim. Tabi yazın daha güzel olduğunu gördüm. Fethiye gelmeye devam edeceğiz. Bu yönde projelerimiz var. Fethiye’deki dinleyenlerimizle daha sık buluşacağız. Hem çok yakın dostum hem de giysi sponsorum artık by Pasha Haktan Koç… Fethiye’de onu herkes biliyor ve çok seviyor. Kendisinin yeni açtığı erkek giyim mağazasından bir kreasyonla karşınıza çıktım. Eğer konser programımız çakışmazsa, mağazanın açılışına da katılacağım” dedi. 

PANDEMİ DÖNEMİNDE EVDEN ÇIKMADIM  
Korona virüsü salgını sürecinde evden çıkmadığını hatırlatan Barış Kömürcüoğlu, “Pandemi döneminde 80 gün boyunca evden dışarıya çıkmadım. Markete dahi gitmedim. İzole bir hayat yaşadım. Haziran ayında yasakların kalkması ile yeniden sosyal hayata başladık. Yoğun bir yaz dönemi beni bekliyor. Haftanın 4 günü Antalya, Fethiye ve Alaçatı’da programlarımız olacak. Sosyal medya hesaplarımdan bunları takip edebilirler. Bu sirkülasyon içinde sık sık Fethiye’de olacağım. Son çalışmamı 3 ay önce çıkardım. Salgın döneminden önce Almanya’da bir de klip çektim. Şarkının ismi Hayır Hayır… Söz ve müziği bana ait. Firmamızın youtube kanalında izlenebilir. Üreten bir şarkıcı olduğum için elimde çok fazla şarkı var. Artık 10 şarkılık albümler yerine single (tekli) şarkılar ile ilerliyoruz. Belirli dönemlerde hep yeni şarkılar çıkarıyorum. Yaz sonunda yeni şarkım gelecek. Bir yandan son şarkım Hayır Hayır’ın promosyonu ile ilgileniyorum” diye konuştu. 

FETHİYE İNSAN ÖMRÜNE ÖMÜR KATIYOR 
İki defa gelmesine rağmen Fethiye’yi çok sevdiğinin altını çizen Barış Kömürcüoğlu, “Aşka gelince yalnızım. Yalnızlık Allah’a mahsus. Bu kalp dolmalı ki yeni çalışmalar ortaya çıksın. Heybemizdeki aşkları tükettik. Onlara çok şarkı yazdık. Orası bildiğiniz gibi kader kısmet. Hedefim sesimin dünyanın her yerine ulaşması. Hiçbir zaman etiketlerle işim olmadı. Üreten bir insanım. Ben duygularımın bir yerlere ulaşmasını istiyorum. Yarın evlat sahibi olursam, onların gurur duyacağı bir şeyler yapmak istiyorum. En büyük hayalim bu. Fethiye’ye yerleşmek benim için uzak bir hayal değil. 20 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Türkiye’nin kalbi ama çok yorucu bir şehir. Kendi iç dünyamla kalabileceği ve daha rahat üretebileceğim bir sahil kabası hayalim var. İzmir Çeşmeliyim, ben de bir sahil çocuğuyum. Fethiye’de gördüğüm kadarıyla insanın ömrüne ömür katacak bir yer. İlerleyen zamanlarda bir klip çekip, yamaç paraşütü ile uçmak istiyorum. Doğası ve denizi ile bulunmaz bir nimet” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Gülden | 26 Temmuz 2020 17:09

    Barış Beyin yanında ki hanım annesi mi?

  • ceren | 26 Temmuz 2020 04:41

    yeter artık ya memlekete eşcinsel yerine insan gibi insan getirin

BUNLARA DA BAKIN