POLAT ERTEK VE SÜLEYMAN ÇELİK YUVAYA GERİ DÖNDÜ

Teknik Patronluğa Egemen Urhan'ı getiren Muğlaspor transfere hız verdi. Yeşil-Beyazlı kulüp eski oyuncuları sol bek Polat Ertek ile kanat oyuncusu Süleyman Çelik ile sözleşme imzaladı. 

PAYLAŞ
POLAT ERTEK VE SÜLEYMAN ÇELİK YUVAYA GERİ DÖNDÜ
Teknik Patronluğa Egemen Urhan’ı getiren Muğlaspor transfere hız verdi. Yeşil-Beyazlı kulüp eski oyuncuları sol bek Polat Ertek ile kanat oyuncusu Süleyman Çelik ile sözleşme imzaladı. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

19 Eylül’de Lig’in ilk maçına çıkacak olan 3. Lig ekibi Muğlaspor Teknik Direktörlüğe Egemen Urhan’ı getirmesinin ardından transferde imzalara başladı. Daha önceki yıllarda Muğlaspor’da kaptanlık yapan sol bek Polat Ertek ile kanat oyuncusu Süleyman Çelik sözleşme imzalayarak Yeşil-Beyazlı kulübün kadrosuna katıldı. 
Yuvaya döndükleri için çok mutlu olduklarını belirten Polat Ertek ve Süleyman Çelik, ‘ Evimize döndüğümüz için çok sevinçliyiz. Tüm şehir tek yürek olursa her türlü başarıya ulaşabiliriz. Her şey Muğlaspor için’ dediler.
Polat Ertek ve Süleyman Çelik transferlerinin camiaya hayırlı olmasını dileyen Muğlaspor Genel Kaptanı Özgür Deniz Ateş, transferde ince eleyip sık dokuduklarını ifade etti. Transferlerin devam edeceğini belirten Genel Kaptan Ateş, imza aşamasına gelen transferleri açıklayacaklarını kaydetti. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN