Plastik Aşklar beğeniyle izlendi 

Performance of Anatolia organizasyonunda tiyatroseverle buluşan 'Plastik Aşklar' adlı komedi oyunu, Fethiye'de sanatseverler tarafından beğeni ve kahkahalarla izlendi.

PAYLAŞ

Performance of Anatolia organizasyonunda tiyatroseverle buluşan “Plastik Aşklar” adlı komedi oyunu, Fethiye’de sanatseverler tarafından beğeni ve kahkahalarla izlendi. Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu, yönetmen, yapımcı Sanatçı Oya Başar ile tiyatro, dizi oyuncusu Sanatçı Begüm Birgören’in sahnelediği Plastik Aşklar adlı tiyatro oyunu, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda sahnelendi.

Ünlü oyuncuların sahne aldığı tiyatro oyununa ilgi yoğun oldu. Ali Cüneyt Kılcıoğlu’nun yazdığı, Orçun Ucal’ın yönettiği iki kişilik tiyatro oyunu Plastik Aşklar kendini yalnızlığına hapsedip, hayali kişiyle o yalnızlığı gidermeye çalışan, aynı zamanda bir bankada görevli, eğitimli eski eş Alev ile çekingen ama umut dolu yeni sevgili Sezen’in bir araya gelmesiyle başlıyor.

Hayatlarını ve hayatlarındaki ortak kişi Tolga ile olan ilişkilerini komediyle aktararak başladıkları oyunda, Tolga’yı uçak kazasında kaybettiklerini sandıkları anda, aslında onun bir başkasıyla birlikte olduğunu öğreniyorlar. Tüm bu süre içinde benzer özellikleri taşıyan ve benzer kaderi paylaşan kadınlar, aşkın, gerçek aşktan çok uzak, plastik gibi sahte bir aşk olduğunu fark ederek, kendilerine yaradan tarafından sunulan yaşamın değerini kavrayıp, hayatlarına yeni yön verme kararı alıyorlar. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN