Pertek Belediye Başkanından Karaca’ya Ziyaret

Tunceli ili Pertek ilçe Belediye Başkanı Ruhan Alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretinden bulundu.

Pertek Belediye Başkanından Karaca'ya Ziyaret
Güncel
Tunceli ili Pertek ilçe Belediye Başkanı Ruhan Alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretinden bulundu.

Haber Editörü: Gerçek Fethiye

Köyleri ile birlikte 13 bin nüfuslu turistik ilçesinin belediye başkanı Alan kısa sürede yaptığı uygulamalar ve halka yönelik hizmetleriyle takdir toplamayı başardı. Ruhan Alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın ismini hep duyduklarını ifade ederek, “başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunduk. Kendisini inşallah Pertek’e de bekliyoruz. Başarılı hizmetler yapacağından şüphemiz yok. Fethiye çok büyük bir ilçe, il olmaya aday bir yerleşim yeri, Turizm cenneti, doğal ve tarihi güzellikleriyle yılın 12 ayı turizm yapılabilecek bir ilçe. Göreve başlayalı 4 ay oldu. Bizler gördüğümüz bütün güzel uygulamaları ilçemizde gerçekleştireceğiz. Göreve başladığımız andan itibaren şeffaf belediyecilik uygulamaya çalıştık. Pertek turizmdeki yerini mutlaka alacaktır. Fethiyelileri Pertek ilçemizi görmeye davet ediyoruz.”dedi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise yaptığı konuşmada, “Ruhan Alan başkanımıza başarılar diliyoruz. Zira borç ile devir aldığı belediye de hem borç ödeyecek hem de hizmet verecek. Enerjisi var, ufku geniş bir başkanımız. Çok güzel hizmetler yapacaktır. Ziyaretinden dolayı çok memnun olduk.”dedi.

Son Güncelleme: 29 Ağustos 2019 21:04
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN