PATRİCK ETOGA FETHİYE'DE TATİL YAPIYOR

Fethiyespor'un PTT 1'inci Lig döneminde formasını giyen Kamerunlu Patrick Etoga Fethiye'de tatil yapıyor. İstanbulspor'da forma giyen Etoga, Fethiyespor ve Fethiye'yi çok sevdiğini anlattı. Apaçilere selam gönderdi.

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl İstanbulspor’da banko oynayan, bir zamanlar Fethiyespor’da da forma giyen Etoga, tatil için Fethiye’yi tercih etti. Fethiye’de bir tesiste yorgunluk atan futbolcu İstanbulspor’da devam edeceğini ve İstanbulspor’un başarısı için çalışmayı sürdüreceğini ifade etti. Dinlenmek için her yaz Fethiye’ye geldiğini, Fethiye’nin insanlarını ve doğasını çok sevdiğini anlatan Patrick Etoga Fethiyespor’daki günlerini unutamadığını ifade etti.
Etoga, “Futbolu İstanbulspor’da sürdüreceğim. Geçen yıl çalıştık, geç başladık. Hedefimiz tutmadı. Bu sene daha güçlü hazırlanacağız. Fethiyespor benim ilk göz ağrım. Fethiyespor’u her zaman takip ediyorum. Kalbim burada. Fethiye’yi ve Fethiyespor’u çok seviyorum. Fethiyespor ligde daha yukarılara çıkmalı. Taraftarlarımız Apaçiler vardı. Apaçilere selam gönderiyorum. Fethiyespor’a da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Deniz | 03 Ağustos 2020 22:29

    İyi bir kaleci olmasına rağmen Fethiyespor 'un son maçlarında şaibeli goller yedi. Küme düştük.Hangi yüzle gelmiş.

BUNLARA DA BAKIN