Park ve yollar için teşekkür ettiler

Türkiye Sakatlar Derneği Adana Şube Başkanı Sayın Berkant Yiğit beraberinde Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
Park ve yollar için teşekkür ettiler
Türkiye Sakatlar Derneği Adana Şube Başkanı Sayın Berkant Yiğit beraberinde Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Semranur İnce

Fethiye ziyaretinde çalışmaları devam eden yollar ve parkları gezme fırsatı bulduğunu söyleyen Türkiye Sakatlar Derneği Adana Şube Başkanı Sayın Berkant Yiğit, “Özellikle engellilerimiz düşünülerek birçok noktada hassasiyetli davranıldığı gördük. Bu konuda Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ediyorum. Engelsiz bir Fethiye için vermiş olduğunuz emeğe teşekkür ediyoruz. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
Hayata paylaşmaya engel yok diyerek konuşmasına başlayan Karaca ise, yapılan hizmetlerde engelli vatandaşlarımızı düşünerek, projeyi gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN