Öztürk'ten Toptancı Haline ziyaret 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Karaçulha Toptancı Halinde üreticileri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. 

PAYLAŞ

Başkan Öztürk, Karaçulha Toptancı Halinde üreticinin yüzünün güldüğünü ifade ederek, “Hükümetimiz özellikle pandemi sürecinde çiftçimizin yanında hep destekçisi oldu ve olmaya da devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Karaçulha Toptancı Halinde üreticileri ve komisyonları ziyaret etti. Başkan Öztürk’e  yardımcıları Zafer Aykaç, Kerim Arslan ve Mevlüt Ülker eşlik ederken, uzun süre halde üreticiler ile birlikte sohbet etti.

Geçtiğimiz hafta Rusya’nın domates ihracatında kotayı 300 Bin tona çıktığını hatırlatarak, ziyaret hakkında kısa değerlendirmede bulunan İlçe Başkanı Öztürk, “Hem kotanın yükselmesinden, hem de halde domatesin kilogram satışının güzel olmasından dolayı üreticimizin yüzü gülüyor. Zaten bilindiği üzere, ülkemizdeki örtü altı üreticiliğin önemli bir bölümü ilçemizde yetiştirilmekte. Bu anlamda devletimiz de üreticimize büyük önem vermekte ve desteklemelerde bulunmakta. Bizim ziyaretimizde oldukça hoş ve güler yüzle karşılaştık. Tüm üreticilerimizin pazarı bol ve bereketli olsun” dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN