Öztürk, 'Halkımızın sorunlarına çözüm bulmak için geldik'

AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu toplantısı, İlçe Başkanı Turgay Öztürk başkanlığında Esenköy Mahallesi köy konağında gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Öztürk, 'Masa başında oturan değil, halkın içinde dolaşan ilçe başkanı olacağım' dedi. Halkın taleplerini tek tek not alan Turgay Öztürk sorunları yerinde tespit edip, çözüm bulmak için geldik' şeklinde ifadeler kullandı. 

PAYLAŞ

AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu toplantısı, İlçe Başkanı Turgay Öztürk başkanlığında Esenköy Mahallesi köy konağında gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Öztürk, “Masa başında oturan değil, halkın içinde dolaşan ilçe başkanı olacağım” dedi. Halkın taleplerini tek tek not alan Turgay Öztürk; sorunları yerinde tespit edip, çözüm bulmak için geldik” şeklinde ifadeler kullandı. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısını Esenköy Mahallesi köy konağında yapıldı. Esenköy’de organize edilen toplantıda Dont testisi de yapan Başkan Turgay Öztürk, “İlkokulun son iki sınıfını Bozyer’de okudum, bende Bozyerli sayılırım” dedi.  

Yoğun bir katılım ile Esenköy köy konağında gerçekleşen toplantıya; AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk,  İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri,  Mahalle Başkanları,  Esenköy Mahalle Muhtarı Osman Balcı, Bozyer Mahalle Muhtarı Bayram Kaşlı, Yakacık Mahalle Muhtarı Bayram Karataş, Gökben Mahalle Muhtarı Sami Alkaya, Esenköy, Gökben, Yakacık ve Bozyer mahallesi delegeleri, mahalle başkanları ve vatandaşlar katıldı. Tüm yurtta yaşanan pandemi süreci nedeni ile sosyal mesafenin korunduğu toplantıda delege ve vatandaşların talep ve önerilerini tek tek not alan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bundan sonra tüm mahallelerimizde delegelerimiz, partililerimiz ve vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz” diye konuştu. Toplantıda üye kaydı da yapıldı. 

PARTİME HİÇBİR ZAMAN KÜSMEDİM
“Her zaman partim için çalıştım ve partime hiçbir zaman küsmedim” diyen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Yaz sezonu olması ve bazı delegelerin yaylaya gitmesi nedeni ile ilk toplantımızı Esenköy’den başlattık. Önümüzdeki günlerde tüm mahallelerimizde delegelerimiz ve vatandaşlarımız ile toplantılar düzenleyeceğiz.  Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de yaşanan pandemi süreci ile ilgili olarak bu toplantıyı yapmakta geciktik. Ben genel merkezimiz tarafından atanmış ilçe başkanıyım. Yaklaşık 2.5 aydan buyana görevimin başındayım. AK parti genel merkezimizin de tasarrufu ile ilçe kongresinin Eylül ayında yapılmasını bekliyoruz.  Ak Parti’de siyasete başladığım ilk günden bu yana partiye hiç küsmeden canla başla çalıştım. Geçmiş dönemlerde; Belediye Başkan adayı oldum. Üzümlü’ de az bir fark ile seçimi kaybettim partime küsmedim.  İlçe Başkan adayı oldum seçimi kaybettim, partime küsmedim. Meclis üyesi adayı oldum ve sizlere hizmet etmek için çalışıyorum. Fethiye’de ilçe başkanlığı için 8 arkadaşımız ile birlikte yarıştık.  Daha sonra Ankara’ya 4 arkadaşımız ile çağrıldık.  Bu arkadaşlarımız ile Ankara’ya da hep birlikte gittik. Seçim yarışı içinde olduğumuz arkadaşlarımız ile hep birlikteyiz ayrımız, gayrımız yok” ifadelerini kullandı.  Delege, partililer ve vatandaşların sorunlarını tek tek not alan İlçe Başkanı Öztürk, sorunların çözümü için önümüzdeki günlerde bazı girişimlerde bulunacağını belirtti.

İMAR SORUNUMUZ VAR 
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk; Esenköy, Gökben, Yakacık ve  Bozyer  delegeleri ile düzenlediği sohbet toplantısında söz alan partililer, “İmar sorunumuz var, yol sorunumuz var. Bölgemizde imar uygulaması istiyoruz. Arazimiz var ev yapamıyoruz, çocuklarımızı evlendireceğiz, ev yapamıyoruz” şeklinde konuştular. Toplantıya katılan Muhtarlar da sulama suyu ve okullar ile ilgili sorunları hakkında Başkan Öztürk’ten destek istediler. Muhtarların taleplerini not alan Başkan Öztürk, “Biz bu sorunları yerinde tespit etmek ve çözüme kavuşturmak için buradayız” dedi.        


                               
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN