Öztürk, 'Erken seçim yok, 3 yıl sonrası için çalışıyoruz'

AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı, Karaçulha Mahallesi'nde yapıldı. Her hafta yapılan ve geçtiğimiz hafta Esenköy ile başlayan mahallelerdeki yönetim kurulu toplantısının ikincisi yoğun bir katılım ile Karaçulha'da gerçekleşti. Kongre öncesi delegelerin yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 'Ülke gündeminde erken seçim yok. Ama biz 3 yıl sonrası için şimdiden çalışmaya başladık' dedi.

PAYLAŞ

Karaçulha’da, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk başkanlığında yapılan toplantıya partililerin ilgisi yoğun oldu. Toplantıda ilk sözü alan AK Parti Karaçulha Mahalle Başkanı Arif Akdu, “İlçe Yönetim Kurulu toplantısının bu şekilde mahallelerde delegelerinde katılımı ile yapılması çok güzel. Bundan sonra daha sık bir araya gelelim” dedi. 

ÖZTÜRK’ÜN DESTEKÇİSİYİZ

AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Kovancı yaptığı konuşmada, “Turgay Başkan, Genel Merkez tarafından görevlendirildi. Önümüzdeki ilçe kongresinde adayımız Turgay Öztürk’tür.  Bizim başta parti ve Karaçulhalılar olarak her zamankinden daha çok çalışmamız lazım. Şimdiden sonra yapacağımız çalışmalarda safları sıklaştırmamız lazım. Önümüzdeki kongre sürecinde genel merkezinde belirttiği gibi bizim adayımız Turgay Öztürk’tür. Karaçulhalı delegeler olarak firesiz Turgay Başkan’ın arkasındayız” dedi.      

FETHİYE HİZMETLE BULUŞACAK

Karaçulha’da yapılan ve katılımın yoğun olduğu toplantıda konuşan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de baş gösteren pandemi süreci ile bir araya gelemedik, bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Bundan 4 ay önce yaşanan adaylık sürecinde görev bize verildi.  Verilen bu görev sonrası kongre ile devir teslim edecektik. Ancak yaşanan pandemi süreci ile kongre ileri bir tarihe ertelendi. Önümüzdeki 3 sene çok uzun bir süre değil. Biz her zamankinden daha çok çalışacağız ve Fethiye’yi AK Belediyecilik ile taçlandırıp özlediğiniz hizmetleri sizin ile buluşturacağız” şeklinde ifadeler kullandı.  

Toplantıda katılımcıların sorularını da cevaplayan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Göreve geldiğimiz gün itibarı ile vatandaşlarımızın partiye ilgisi her geçen gün artıyor. Üye sayımız da her geçen gün artmaktadır” diye konuştu.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN