Öztürk, 'Engellilerin sorunlarının takipçisiyiz'

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Engelliler Haftası dolayısıyla Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Sohbet ortamında geçen ziyarette AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş ve üyelerin sorunlarını dinledi. Engellilerin sorunların takipçisi olduklarını belirten İlçe Başkanı Öztürk, her zaman engellilerin yanında olduklarını söyledi.

Ziyarette konuşan AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmayalım. Engelliler Haftası bir farkındalıktır. Bu kapsamda ilçe teşkilatı olarak Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş ve üyelerin sorunlarını dinlemek için buradayız. Bize iletilen tüm sorunların takipçisi olacağız. Her zaman engellilerimizin yanındayız” dedi. 

Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bozbaş ziyarete teşekkür ederek, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN