Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi açıldı

Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi Taşyaka Mahallesi'nde açıldı. Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi Fethiye2nin 5.rehabilitasyon Merkezi oldu.

PAYLAŞ
Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi açıldı
Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi Taşyaka Mahallesi’nde açıldı. Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi Fethiye2nin 5.rehabilitasyon Merkezi oldu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Esra Kapıcı

Girişimci Zeynep Ceylan tarafından Fethiye Taşyaka Mahallesi’nde Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi açıldı.Açılışa Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya,Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Belediyesi Meclis Üyesi Nurettin Metin Sevinç ve çok sayıda davetli katıldı.Açılışta misafirlere canlı müzik dinletisi sunuldu.Özel Zeynep Ceylan Rehabilitasyon Merkezi’nde Dikkat Eksikliği,Hiperaktivite Bozukluğu, Hippoterapi, Uzay Terapi, Ergo Terapi, Dil Konuşma Bozukluğu ve Özel Öğrenme Disleksi eğitimleri ve tedavileri uygulanacak.Açılışa gelen misafirlerine teşekkür eden Zeynep Ceylan “Buranın açılışında emeği olan reklamcısından ,öğretmenine kadar herkese teşekkür ederim.Burada  özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimizi ağırlayacağız.Son derece modern bir rehabilitasyon merkezi hizmete açtık” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN