Otgöz'den Kurum'a ziyaret

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz,Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'u makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Otgöz'den Kurum'a ziyaret
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz,Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Ziyaret esnasında Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a Muğla ve ilçelerine yapılacak yatırımlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile birlikte ziyaret eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz. Ziyaretin çok faydalı olduğunu belirtti.Ziyaret esnasında Muğla ve ilçelerine yapılacak olan yatırımlar hakkında görüş alışverinde bukunduk diyen Otgöz  “Bakanımıza bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.Bakanımızla Muğa hakkında konuştuk.Yapılması planlanan peojeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk” dedi.
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN