Ortaca'dan, Köyceğiz'e Destek

Muğla'nın Köyceğiz İlçesinde meydana gelen ve hala söndürme çalışmalarının devam ettiği yangın bölgesine Ortaca belediyesinde destek geldi. Tüm belediye araçları ve personel ile destek verdiklerini belirten Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, 'Köyceğiz'de dün başlayan ve hala kontrol altına alınamayan orman yangınına lojistik destek için belediyemiz araçları ve personelimiz Köyceğiz'deki yangın alanına gönderildi' dedi.

PAYLAŞ
Ortaca'dan, Köyceğiz'e Destek
Muğla’nın Köyceğiz İlçesinde meydana gelen ve hala söndürme çalışmalarının devam ettiği yangın bölgesine Ortaca belediyesinde destek geldi. Tüm belediye araçları ve personel ile destek verdiklerini belirten Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “Köyceğiz’de dün başlayan ve hala kontrol altına alınamayan orman yangınına lojistik destek için belediyemiz araçları ve personelimiz Köyceğiz’deki yangın alanına gönderildi” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Ferdi Yavuz

Köyceğiz’de söndürme çalışmalarının devam ettiği yangın bölgesine destek ekip gönderildiğini vurgulayan Ortaca Beleye Başkanımız Alim Uzundemir;  “Yangının hızla söndürülebilmesi için Köyceğiz’e destek araçlarımız ulaştı. Ortaca Beleyesi olarak, Köyceğiz’de dün başlayan ve hala kontrol altına alınamayan orman yangınına lojistik destek için belediyemiz araçları ve personelimiz Köyceğiz’deki yangın alanına gönderildi. İnşallah Yangın en kısa zamanda söndürülür Ülkemizin ciğerleri yanıyor, Yaralarımızı beraber saracağız, geçmiş olsun Türkiye’m” şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN