Ortaca Belediyesi'nden pazar esnafına 35 bin maske 

Muğla'nın Ortaca İlçesinde, Ortaca belediyesi tarafından dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüsle mücadele kapsamında pazar esnafına 35 bin adet maske dağıtımı gerçekleştirildi. 

PAYLAŞ

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve beraberindeki heyet ile birlikte, ilçede kurulan semt pazarlarında; hem pazar esnafının kurallara uyup uymadığını denetleyip hem de maske dağıtımı yaptı. 

Ortaca halkının ve tüm dünyanın kurallara uyması gerektiğine dikkat çeken Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “Uzun süredir bir salgınla karşı karşıyayız. Biz vatandaşlar olarak maskemizi takmaya özen gösterelim, sosyal mesafemize dikkat edelim, hijyen kurallarına uyalım. El birliğiyle de bunun üzerinden geleceğimize inanıyorum” dedi. 

ESNAF MEMNUN
Korona virüsle mücadele kapsamında gerçekleşen kademeli normalleşme döneminde Pazar yerlerinde inceleme yapan ve esnafa maske dağıtımı yapan Ortaca Belediyesinden memnun olduklarını dile getiren esnaf halkı, “Toplum sağlığını korumak için dağıtılan maskelerden dolayı Belediye Başkanımız Alim Uzundemir'e teşekkür ederiz. Başkanımızdan Allah razı olsun. Allah en kısa sürede bu zorlu süreçten kurtulmamızı nasip etsin. Belediyemiz büyük bir özveriyle çalışıyor, bizlerin sağlığını düşünüyor” şeklinde konuştular. 
 

Arzu Özlem Sipahi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN