Orman İşletme Müdürü Duman göreve başladı

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan görevlendirme sonucunda Fethiye Orman İşletme Müdürü olarak atanan Hakan Duman yeni görevine başladı.

PAYLAŞ

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü tarafından görevlendirmesi onaylanan Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü görevine Hakan Duman getirildi. Akhisar Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Fethiye Orman İşletme Müdürü olarak atanan Hakan Duman yeni görevine başladı. Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Dursun ve Osman Öner ile birlikte Duman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler. 

HAKAN DUMAN KİMDİR?
Hakan Duman 1981 yılında Manisa’nın Salihli ilçesinde doğdu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2007 yılında OGM bünyesinde İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü Göktepe Orman İşletme Şefi olarak göreve başladı. 207-2012 arası Akhisar Göktepe Şefliği görevini yürüttü. 2012-2018 arası Manisa Orman İşletme Müdürlüğünde Manisa Orman İşletme Şefi olarak görev yaptı. 2018-2020 yıllarında Akhisar Orman İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Son olarak da Fethiye Orman İşletme Müdürü olarak göreve başladı. (FATİH DERELİ)

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN