Ölüdeniz Kumburnu Plajı, beş yıldızlı plajları aratmıyor

Türkiye'nin tanıtımında kapak fotoğrafı olan Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı Plajı, 5 yıldızlı plajlar gibi  hizmet veriyor. Ülkemizin tüm tanıtımlarında ilk sırada yer alan Ölüdeniz Kumburnu Plajı bu yıl çehresini tamamen değiştirerek, dünyanın en gözde plajları ile yarışır hale geldi. Bu sezon görünümünü baştan aşağıya yenileyen Kumburnu Tabiat Parkı Plajında şezlong ve şemsiye kullanmak istemeyenler için özel bir bölümde ayrıldı. Kumburnu tabiat parkı plajında güvenliğe büyük önem verilirken, cankurtaranlarda nöbete başladı. Kano ve Deniz Bisikletinin yanı sıra su sporlarının da rağbet gördüğü plajdan tatilciler çok mutlu. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Türkiye'nin tanıtımında kapak fotoğrafı olarak kullanılan Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı Plajı yeni çehresi ile, 5 yıldızlı tesisler gibi hizmet veriyor. Ülkemizin tüm tanıtımlarında ilk sırada yer alan Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı Plajı hemen her yıl yeni değişikliklerle yerli ve yabancı turiste hizmet veriyor. Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı bu sezon baştan aşağıya yenilendi. Kumburnu Tabiat Parkı Plajında yapılan yeniliklerle yeşil ve mavi korunurken,herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm önlemler alındı. Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı yeni çehresi ile yerli ve yabancı turistler tarafından 5 yıldızlı tesis gibi gösteriliyor. Ölüdeniz Kumburnu Tabiat Parkı Plajında plaj şemsiyeleri doğal kamıştan örme olarak yapılıp yerleştirilirken, ahşaptan yapılan köşklerde doğaya uygun vaziyette plajdan uzak bir şekilde yerleştirildi. Büfe ve kafeteryalar ile su sporları, mescit ve diğer bölümler yeniden ahşap şekilde gerçekleştirilirken, hemen her hizmet dijital hale getirildi. Şemsiye ve şezlonglar pandemi kurallarına uygun olarak yerleştirilirken, özellikle gün boyunca deniz bisikletinden kanoya kadar pek çok su sporunun yapılabildiği Ölüdeniz Kumburnu'nda vatandaş şikayetleri de anında değerlendirilip tatilci memnuniyeti sağlanıyor. Peyzaj çalışmalarının da sona geldiği mavi bayraklı Kumburnu Plajında, tatilciler sere serpe güneşlenip, güneşin ve doğanın tadını çıkarıyor.  
ÖLÜDENİZ ÇOK ETKİLEYİCİ
Mersinden tatile gelen Mazlum Doğankoç “Ölüdeniz Kumburnu Plajı gerçekten çok güzel. Herkesin bu plaja mutlaka gelip görmesini tavsiye ederim. İlk kez geliyorum. Su çok berrak. Dağ ve denizin buluşması da çok etkileyici… Lagün içinde kano ile gezdik. Bizim için gerçekten çok eğlenceliydi. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz” dedi.  
ÖLÜDENİZ ÇOK TEMİZ
Huriye Yıldırım ise “ Mersin’den geliyoruz, Mersin’e göre burası daha güzel ve etkileyici. Ölüdeniz’de tatil yaptığımız için çok mutluyuz. İyi ki gelmişiz. Çevre çok temiz” diye konuştu.
FİYATLAR UYGUN
Deniz Bisikleti ve kano kiralama işi yapan Aysun Araz ise “Burada su sporları, kano deniz bisikleti işletmeciliği yapıyorum. Sezonumuz yavaş yavaş açılmaya başladı. Şuan yerli turistlere hitap ediyoruz ama umarım turistlerimiz de gelecek. Fiyatlar güzel, plajımızda gayet temiz tamamen hepimiz hazırız. Kano bisiklet fiyatlarımızda küçük bir artış mevcut… Geçen sene artış yaptırmamıştık. Deniz bisikletlerimiz 80 TL, araba ve kaydıraklılarımız 100 TL, kano çift 50 TL 1 saat dolaşılabiliyor. Fiyatlar gayet uygun, kişi başı 20 TL olarak 1 saat dolaşabiliyorlar” ifadelerini kullandı. 
GÜVENLİK KAMERASI GİBİYİZ
Cankurtaran Görevlisi Mevlüt Akkartal “Sezona hazırız. Boğulan insanlara yardımcı olmak, tehlikeleri önlemek ve güvenliklerinden sorumluyuz. Denize çok açılmamalarının gerektiğini, kendini kötü hissedenlerin bize gelmelerini söylüyor ve uyarıyoruz. Boğulma numaraları yapanlar oluyor. Boğulma numaraları yapmamaları bizim için daha iyi çünkü; biz onu kurtarmaya giderken başka tarafta birisinin gerçekten yardıma ihtiyacı olabilir. Kumburnu’nda 6 cankurtaranız. Türkiye’de boğulan insanın yüzde 90’ı ben yüzme biliyorum deyip te açılanlar oluyor. 7/24 güvenlik kamerası gibiyiz” dedi. 
    
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN