Ölüdeniz denetlendi sıkıntı yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 81 il valisine gönderdiği geniş kapsamlı pandemi önlemi tedbirleri denetlemesi Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat başkanlığında Ölüdeniz Mahallesi'nde de yapıldı. Denetlemelerin farkındalık yaratmak için yapıldığını belirten Kaymakam Fırat, vatandaşlarımızın ve tatilcilerimizin maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka uymaları gerekmektedir' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ruhsar Doyuk ile İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şaban Sarıkaya ile birlikte Ölüdeniz Mahallesi girişindeki jandarma kontrol noktasında araç sürücü ve yolcularının maske ve sosyal mesafe denetimlerine katıldı. Tatilcileri pandemi konusunda uyaran Kaymakam Eyüp Fırat, Kovid-19’un tehlikesine işaret edip; maske ve sosyal mesafeye mutlaka uyulmasını istedi. Araç içindeki çocuklarla ve tatilcilerle sohbet eden, Fethiye’yi nasıl bulduklarını soran Kaymakam Fırat, daha sonra Hisarönü Mevkii’ne geçip restoran denetimlerine katıldı. 

Burada da tatilcilere pandemi tedbirlerini hatırlatan Kaymakam Eyüp Fırat esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulundu. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat yaptığı açıklamada, “Sayın İçişleri Bakanımızın talimatları ile Türkiye genelinde bir farkındalık oluşturmak için hep beraber denetimlerde bulunduk. Fethiye bir turizm bölgesi. Şehir merkezinde ve kalabalık alanlarda gün boyu denetlemelerimiz devam edecek” dedi. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN