Ölüdeniz'de Ekim bereketi

Türkiye'nin büyük bir bölümünde serin ve yağışlı hava etkisini sürdürürken, Fethiye Ölüdeniz'de yaz bitmiyor. Değişik ülkelerden Ölüdeniz'e gelen turistler, Ekim güneşinde sere serpe güneşlenip tatilin tadını çıkarıyor. Özellikle yamaç paraşütü tutkunlarının akın ettiği Ölüdeniz Babadağ'dan uçan turistler, adrenalin depoluyor.

PAYLAŞ
Ölüdeniz'de Ekim bereketi
Türkiye’nin büyük bir bölümünde serin ve yağışlı hava etkisini sürdürürken, Fethiye Ölüdeniz'de yaz bitmiyor. Değişik ülkelerden Ölüdeniz'e gelen turistler, Ekim güneşinde sere serpe güneşlenip tatilin tadını çıkarıyor. Özellikle yamaç paraşütü tutkunlarının akın ettiği Ölüdeniz Babadağ'dan uçan turistler, adrenalin depoluyor.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Türkiye’nin büyük bir bölümünde yağışlı ve serin hava etkili olurken, Fethiye Ölüdeniz’de turistler Ekim güneşinde sere serpe güneşlenip; tatilin tadını çıkarıyor. Daha çok İngiltere, Almanya, Rusya ve Ukrayna’dan gelen turistler, Ölüdeniz plajlarında Ekim güneşinde bronzlaşıyor. Gün boyu plajın, güneş ve denizin keyfini çıkaran turistler; su sporlarının yanı sıra adrenalin sporu olan yamaç paraşütünü tercih ederek, Ölüdeniz’i gökyüzünden izleme fırsatı buluyor. Yöreye yamaç paraşütü tutkunu turistler de akın ederken güneşli ve güzel havada Babadağ’dan Ölüdeniz’e bol bol uçuş yapıyorlar.  

 Yamaç paraşütü yapmak için dünyanın değişik ülkelerinden Ölüdeniz’e gelen turistler, yöreyi iyice canlandırırken; paraşütten inen turistler soluğu masmavi denizde alıyor. Öte yandan Ölüdeniz;’de hava sıcaklığı 28-29 derece olarak ölçülürken; deniz suyu sıcaklığının ise 25-26 derece olduğu kaydedildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN