Okul aile birliği ve okul yönetiminden duyarlı davranış

Fethiye'de bulunan Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu Okul Aile Birliği ile okul idaresi ve okul öğretmenleri, Elazığ depreminde mağdur olan vatandaşlarımıza yardım elini uzattılar. Bölgeye gönderilen yardım malzemelerinin ulaştığı bildirildi.

PAYLAŞ

       Tüm yurtta büyük üzüntü ile karşılanan Elazığ ve Malatya depremlerinin ardından vatandaşlar düzenlenen kampanyalara katılmış, yardım çağrılarına duyarsız kalmamıştı.Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu Okul Aile Birliği ile okul idaresi ve okul öğretmenleri hazırladıkları kıyafet, mont, bot, battaniye, yorgan ve erzak paketleri kısa bir sürede hazırlamış ve bölgeye göndermişlerdi. Bu anlamlı çalışmayaOkul Müdürü Gökhan Ocak, Müdür Yardımcısı Saliha Özgül ve Okul Aile Birliği Saliha Özgür Karaca birlikte imza attılar. 

Konu hakkında açıklama yapan Şehit Feramil Ferhat Kaya Ortaokulu Müdürü Gökhan Ocak, “Okul olarak deprem mağdurlarına destek olmak istedik. Okul Aile Birliği ve velilerimiz bu konuda destek oldu. Bize düşen görevimizi elimizden geldiği kadarıyla yapmaya çalıştık” ifadelerini kullandı. 


 

  

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN