ÖKTEM, 'ÇIKAN SÖYLENTİLER TAMAMEN YALANDIR'

Fethiye'de Sahil Lokantaları ve Sarıyer Börekçileri şubelerinde çalışanların bazılarının test sonucun pozitif çıktığı ve işletmelerin kapandığı söylentilerine ilişkin, Sahil Lokantaları Genel Müdürü Ömer Öktem bir açıklamada bulundu. Öktem, 'Son günlerde işletmemiz hakkında çıkan söylentiler tamamen yalandır. Hiçbir zaman kapanmadık ve çalışanlarımızda pozitif vaka tespit edilmedi. Bizim hakkımızda ve diğer işletmeci arkadaşlarımız hakkında çıkan bu dedikodular üzüntü veriyor' şeklinde ifadeler kullandı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

15 yıldır Fethiye’de hizmet sunan; kalitesi ve hizmeti ile adından söz ettiren Sahil Lokantaları çalışanlarında pozitif vaka çıktığı ve kapandığı yönünde dedikodulara açıklık getirildi. Sahil Lokantaları Genel Müdürü Ömer Öktem, çalışanların test sonucunda pozitif vaka olmadığını ve hiçbir şubelerinin kapanmadığını dile getirdi. Sabah 07.00 ile gece 02.00 arasında hizmet verdiklerini kaydeden Öktem, dileyen herkesin tüm şubelerinde gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceklerini söyledi. 

MEKANIMIZ AÇIK HİÇ KAPANMADI 
Sahil Lokantaları Genel Müdürü Ömer Öktem yaptığı açıklamada, “Son günlerde işletmemiz hakkında çıkan söylentiler tamamen yalandır. Tüm çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın önlemleri doğrultusunda çalışmaktadır. Personelimiz maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaktadır. Hiçbir müşterimizi maskesiz içeriye almıyorUZ. Önemli olan bizlerin ve misafirlerimizin sağlığı… Mekanımız açıktır, hiçbir şekilde kapanmadı. Sabah saat 07.00’da hizmetimize başlıyoruz, gece 02.00’a kadar açık. Çalışanlarımızın mesaiye başlamadan önce ateşlerini ölçüyoruz. Maske ve eldiven kullanmaları hususunda gereken özveriyi gösteriyoruz” dedi. 

POZİTİF VAKA TESPİT EDİLMEDİ
Hiçbir çalışan test sonucunun pozitif olmadığını vurgulayan Öktem, “Hiçbir zaman kapanmadık ve çalışanlarımızda pozitif vaka tespit edilmedi. Bizim hakkımızda ve diğer işletmeci arkadaşlarımız hakkında çıkan bu dedikodular üzüntü veriyor. Tüm şubelerimiz açık ve hiçbir sıkıntı yok. Sahil Restoranları ve Sarıyer Börekçisi şubelerimizde tüm arkadaşlarımız kurallara uygun bir şekilde çalışıyor. Misafirlerimiz gelip, gönül rahatlığıyla yemek yiyebilirler. Açık mutfak şeklinde çalışıyoruz. Dileyenler mutfağımızı gezebilirler” diye konuştu. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN