Öğretmenlere Teşekkür Belgesi Takdim Edildi

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Muğla'da öğretmenler arasında gerçekleşen sportif etkinliklerde başarılı sonuçlar elde eden öğretmenleri makamında kabul etti. Öğretmenlere teşekkür belgesi ve kitap hediye eden Kaya, özverili ve örnek davranışlarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

PAYLAŞ

Fethiye’de görev yapan öğretmenler Muğla’da düzenlenen İl Futsal Turnuvası’nda birinci olurken; masa tenisi, basketbol ve voleybol branşların da ise ikinci oldu. Şampiyon olan futsal takımı bölge şampiyonasında Muğla’yı temsil edecek.Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, sporcu öğretmenleri makamında kabul etti ve teşekkür belgesi ile Doğan Cüceloğlu’nun “Öğretmenim Bir Bakar mısın” kitabını hediye etti. 

Konu hakkında açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerimizden oluşan takımlarımız, il genelinde bir turnuvaya katıldılar. İlçemizde sporsever öğretmenlerimizden 4 kategoride takım oluşturduk. Futsal, basketbol, masa tenisi ve voleybol takımlarımız bu organizasyonda yer aldı.  Katılan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İlçemizi başarıyla temsil ettiler. Futsal takımımız ilde birinci olarak, bölge şampiyonasında Muğla’yı temsil etme hakkı kazandılar. Masa tenisi, basketbol ve voleybol takımlarımız da ikinci oldu. Hem Öğretmenler Günü’nü hem de bu başarımızı kutlamak için bir aradayız” dedi. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN