Öğrencilerden Kent Bilinci Taraması

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları öğrencileri, Fethiye'de yaşayan vatandaşlarda kent bilinci oluşturmak amacıyla Fethiye Belediyesi'ni ziyaret ederek, Fethiye Belediyesi başkan vekili Sami Kemik'e, başkan yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli'ye ve belediye çalışanlarına Fethiye ile ilgili sorular yönelttiler.

PAYLAŞ
Öğrencilerden Kent Bilinci Taraması
Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları öğrencileri, Fethiye’de yaşayan vatandaşlarda kent bilinci oluşturmak amacıyla Fethiye Belediyesi’ni ziyaret ederek, Fethiye Belediyesi başkan vekili Sami Kemik’e, başkan yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli’ye ve belediye çalışanlarına Fethiye ile ilgili sorular yönelttiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları öğrencileri, Fethiye’de yaşayan vatandaşlarda kent bilincinin oluşması ve yaşadıkları şehri ne kadar tanıdıklarını öğrenmeleri amacıyla Kültür Müdürlüğü ile ortak bir çalışma başlatarak, çeşitli soruların yer aldığı bir broşür hazırladılar. Beşkaza nedir?, Fethiye’nin bilinen eski isimleri nelerdir?, Tuzla Mahallesi’nin adı nereden gelmektedir?, Fethi Bey kimdir? gibi soruların ve cevapların yer aldığı broşürü dağıtan öğrenciler, amaçlarının Fethiye’de yaşayan insanların, yaşadıkları kentle ilgili bilincinin oluşturulması olduğunu dile getirdiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN