Ödülü törenle takdim edildi

Ölüdeniz Rotary Kulübü tarafından geleneksel hale getirilen meslek hizmetleri ödülüne, bu yıl Akarca Mahallesi Muhtarı Cevdet Köse layık görüldü. 

PAYLAŞ

Göreve seçilmesinden bu yana başarılı hizmetleri ile adından söz ettiren Akarca Mahallesi Muhtarı Cevdet Köse; Ölüdeniz Rotary Kulübü’nün 2020 -2021 dönemi meslek hizmeti ödülüne kayık görüldü. Muhtar Cevdet Köse’ye meslek hizmet ödülü Ölüdeniz Rotary Kulübü dönem başkanı Bilgin Engin tarafından törenle takdim edildi.  

Ölüdeniz Rotary Kulübü yönetimi 2020/2021 dönemi meslek hizmetleri ödülünü düzenlediği toplantıda; oy birliği ile Akarca Mahalle Muhtarı Cevdet Köse’ye sunulmasını uygun buldu. Törende konuşan Ölüdeniz Rotary Kulübü Dönem Başkanı Bilgin Engin, “Görevinde farkındalık yaratan Muhtar Cevdet Köse özellikle pandemi döneminde kulübümüzün yapmış olduğu faaliyetlerde fedakar ve özverili bir duruş sergilemiştir. Mahalle sakinlerinin büyük küçük demeden tüm ihtiyaçları için özenli bir çalışma içinde olduğu için bu ödüle layık görülmüştür. Sağduyulu ve insanlara değer veren, işini zorunluluk olarak gören değil de sevgiyle, fedakarlıkla yapmaya çalışan asıl önemlisi fark yaratıp bıkmadan duruşunu bozmayan kişiler arttıkça gelecekten korkmayız” dedi.

FATİH DERELİ 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN