Oda başkanlarından Kaymakam Fırat'a ziyaret

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye'ye yeni atanan Kaymakam Eyüp Fırat'a ziyarette bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.

PAYLAŞ

Ziyarette konuşan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Bayramın 3. gününde göreve başladım. Aynı gün şehit ailelerimizi ve şehit kabirlerini ziyaret ettik. Esnaflarımızı dolaştık. Dün de Sayın Valimizi ziyarette bulundum. Fethiye gerçekten cennetten bir köşe. Sizlerle beraber Fethiye için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Valiliğimizin önderliğinde, Belediyemiz ile birlikte odalarımız ile birlikte neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunacağız” dedi. 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan açıklamasında, “Öncelikle şunu ifade edeyim, pozitif bir Kaymakamımız olduğunu düşünüyorum. Genç ve heyecanlı. Odalarımız ile birlikte hareket etmeyi düşünüyor. Kendisiyle tanıştığımız için çok mutlu oldum. Bizlerde pozitif bir intiba bıraktı. Birlikte iyi bir çalışma ortamı sağlayacağımızı düşünüyorum” diye konuştu. 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir de “Sayın Kaymakamımız Muzaffer Şahiner, Vali Yardımcısı olarak Adana’ya gitti. Görevinde başarılar diliyoruz. Trabzon’un Of İlçesi’nden, Fethiye Kaymakamlığı’na atanan Sayın Eyüp Fırat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Çalışmalarında başarılar diledik; odalarımız ve Fethiye hakkında bilgiler aktardık” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN