Nursel Özdemir Kurumları 'Yüz Yüze Eğitim Devam Ediyor'

Pandemi sürecinde Fethiye ve Seydikemer de bulunan Nursel Özdemir Kurumları fark yaratmaya devam ediyor. Uzaktan eğitim olduğu bu süreçte yüz yüze eğitime devam eden Nursel Özdemir Kurumları bireysel eğitimlerine tüm pandemi önlemlerini de alarak sürdürüyor. Pandemi sürecinde öğrencilerin yaşadığı eksiklikleri gidermek için büyük özveri ile çalışan uzmanlar kendilerini de bu süreçte geliştirmeye devam ediyorlar.

PAYLAŞ

Kurum bünyesinde görev alan Özel Eğitim Alan Uzmanı Özden Yalım disleksi müdahale programına dahil olarak Disleksi uzmanı olmaya hak kazandı. Özel eğitim alanında çalışmalarını yaklaşık 10 yıldır kurum bünyesinde sürdüren Yalım son dönemlerde okuldan uzak kalan öğrencilerin en büyük problemi olan okuma- yazma üzerinde eksiklikleri gidermeye yönelik çalışmaları sürdürüyor. Bu kapsamda Disleksi Müdahale Programına dahil olarak DMP uygulayıcı unvanı aldı.
Nursel Özdemir kurumları kurucusu Salih Dündar birlikte çalıştıkları öğretmenlerin uzmanlaşmasını desteklediğini, öğrencilerin ihtiyacı doğrultusunda eğitim programı yaptıklarını belirtti. Hizmet için hazır olduklarını belirten Dündar;  Özel eğitime geç kalmayın. Erken tanı, erken müdahale ve yoğunlaştırılmış eğitim programı ile başaramayacağımız bir şey yoktur. Her öğrencimizi tanışmaya ve yüz yüze eğitimlere bekliyoruz. Öğretmenimiz Özden Yalım' ı da almış olduğu uzmanlık için tebrik ediyorum" dedi.
Pandemi süresince açık olan Nursel Özdemir kurumları yüz yüze eğitimlere devam ediyor.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN