Nasuh Mahruhi Likya Etkinliklerine Konuk Oldu

Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 kapsamında devam eden Fethiye Kitap Günleri Etkinliği'ne, milli sporcu, profesyonel dağcı ve yazar Nasuh Mahruki konuk oldu. Mahruki, 'Kendi Everest'imize Tırmanmak ve Korona Virüs Günlerinde Yeni Yaşam Deneyimleri' adlı söyleşisinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

PAYLAŞ

Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 kapsamında devam eden Fethiye Kitap Günleri Etkinliği’ne, milli sporcu, profesyonel dağcı ve yazar Nasuh Mahruki konuk oldu. Mahruki, ‘Kendi Everest’imize Tırmanmak ve Korona Virüs Günlerinde Yeni Yaşam Deneyimleri’ adlı söyleşisinde vatandaşlarla bir araya geldi. 
Bir Dağcının Güncesi, Everest'te İlk Türk, Bir Hayalin Peşinde, Asya Yolları, Himalayalar ve Ötesi, Yeryüzü Güncesi, Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir ve Kendi Everest'inize Tırmanın olmak üzere toplam 7 kitap yazan Mahruki, vatandaşlara kitaplarıyla ilgili bilgiler verdi. AKUT kurucu üyesi olan ve Everest’e tırmanan ilk Türk dağcı unvanını taşıyan Nasuh Mahruki, gerçekleştirdiği tırmanışlarda ve gezdiği yerlerde yaşadığı maceralarda edindiği hayat tecrübelerini vatandaşlarla paylaştı. Söyleşinin ardından katılımcıların sorularını yanıtlayan Nasuh Mahruki, kitap standına geçerek vatandaşlar için kitaplarını imzaladı. 
 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN