NARKO'dan Nokta Operasyon

Muğla'nın Fethiye İlçesinde alınan ihbar üzerine harekete geçen Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye Grup Amirliği ekipleri arama yaptıkları bir araçta uyuşturucu madde ele geçirildi.

PAYLAŞ
NARKO'dan Nokta Operasyon
Muğla’nın Fethiye İlçesinde alınan ihbar üzerine harekete geçen Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye Grup Amirliği ekipleri arama yaptıkları bir araçta uyuşturucu madde ele geçirildi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Edinilen bilgiye göre, Fethiye İlçesine dışından yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği bilgisi üzerine harekete geçen Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye Grup Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, tespit edilen araçta ilçe girişinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız “Glock” marka tabanca ve tabancaya ait 2 adet şarjör ile 50 adet fişek ve toplamda net 3952 gram “Skunk” isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Şüpheli şahıs Türk Ceza Kanunu 188. Madde (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) kapsamında gözaltına alınmış olup, işlemleri akabinde adli makamlara sevk edileceği bildirildi. Ayrıca şüpheli şahıs hakkında 6136 Sayılı Kanuna (Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun) Muhalefet kapsamında gerekli işlemlerin yerine getirildiği öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN