'Müzikli Fethiye Akşamları' başladı

Fethiye Belediyesi tarafından, 3 Temmuz – 26 Ağustos tarihleri arasında, 20.30 ila 21.30 saatleri arasında sürecek 'Müzikli Fethiye Akşamları' açık hava konserleri sanatçı Mustafa Selçukoğlu'nun sahnesiyle başladı.

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi’nin organizasyonunda, sanatçılar; Ali Tunç, Adem Kazan, Aysun Karasaçlı, Mustafa Selçukoğlu ve Osman Batur Keser’in vereceği konserler Fethiye’nin çeşitli noktalarında halk ile buluşacak. Sanatçı Mustafa Selçukoğlu ile başlayan Müzikli Fethiye Akşamları 3. Etap Sahil Bandı’nda, halkın yoğun bir katılımıyla başladı. Halkın ilgiyle takip ettiği Müzikli Fethiye Geceleri halk konserinde, vatandaşlar, Mustafa Selçukoğlu'nun seslendirdiği şarkılara eşlik ettiler.  Şarkıları söyleyip saatlerce eğlendiler. 

Fethiye Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü Halime Ok, “Bildiğiniz gibi 2 yılı aşkın bir süredir Dünya’mızı ve ülkemizi saran bir salgınla karşı karşıyayız. Belediyemiz hem iş düzenlemelerinde hem de halk sağlığı açısından toplu alanlarda ve dış mekanlarda büyük bir mücadele vermiştir ve başarı göstermiştir. Fethiye’mizin güzel akşamlarında, birçok bölgede müzik sesi duyacaksınız. Güneşi, sanatçı arkadaşlarımızın mini konserleriyle batıracağız. Yüreğiniz aydınlık, akşamlarınız müzikli olsun” dedi.

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN