Mustafa Ceceli, Seydikemer'i Coşturdu

Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından ertelenen Mustafa Ceceli konseri, dün akşam gerçekleştirildi. Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin birbirinden güzel şarkılarını seslendirdiği konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi.

PAYLAŞ

Muğla'nın Seydikemer İlçesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bahçesinde yapılan konseri, Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç, belediye meclis üyeleri ile çevre il ve ilçelerden yaklaşık 10 bin kişi izledi. 18 Ekim'de yapılması açıklanan ancak Barış Pınarı Harekatı nedeniyle ertelenen Mustafa Ceceli konserine Seydikemer halkı büyük ilgi gösterdi. Sanatçılar Ahmet Durmuş ve Fırat Tanır'ın şarkı ve türküleri ile coşan Seydikemer halkı, Mustafa Ceceli için uzun süre tempo tuttu. Son zamanlarda en çok dinlenen Mühür şarkısı ile konserine başlayan ve bu şarkıyı 2 kez seslendiren Mustafa Ceceli, 'İyi ki Hayatımdasın', 'Unutamam', 'Geçti o günler', 'Islak İmza', 'Gül rengi' şarkılarını seslendirirken, izleyenler de şarkılara sık sık eşlik ettiler. 
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, sanatçı Mustafa Ceceli'ye günün anısına çiçek sunarken, Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu da yörenin zeytinyağı ve balını sundu.
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'e ünlü sanatçı teşekkür ederken, Yakup Otgöz de ''Ertelenen konserimizi gerçekleştirmekten mutlu olduk. Bu ve benzeri etkinlikler devam edecek'' ifadelerini kullandı.


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN