Muhafazakar ailelerin tercihi: Zehra Grup

Fethiye'de hizmet vermekte olan Zehra Grup ve Nokta Global, pandemi normalleşme süreci ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bünyesinde bulunan İslami konsept otelleri ve plajının yanı sıra villaları ile hem yerli hem de yabancı müşterilerine hizmet sunan Zehra Grup, muhafazakar ailelerin en çok tercih ettiği işletmeler arasında.

PAYLAŞ

Zehra Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt, izole olmasından dolayı tatilcilerin villaları tercih ettiğini söyledi. İşletme olarak güvenli turizm sertifikasına sahip olduklarını anlatan Kurt, iş gücünün artarak turizm sektörünün eski düzenine dönmesini umut ettiklerini belirtti. Zehra Grup olarak 20 yıllık bir geçmişe sahip olduklarını vurgulayan Genel Koordinatör İsmail Kurt, misafirlerinin hijyenik ve sağlıklı bir ortamda tatil geçirmeleri adına ekip arkadaşları ile birlikte özverili bir çalışma yürüttüklerinin altını çizdi. Villaların özellikleri hakkında bilgiler de aktaran İsmail Kurt, Fethiye bölgesinde hem kendi şirketlerinin hem de diğer şirketlerin önemli bir villa potansiyeline sahip olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.  

HERKES TURİZMDEN HAK ETTİĞİ PAYI ALMALIDIR 
Zehra Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt yaptığı açıklamada, “Pandemi normalleşme sürecinin ardından villa turizminde büyük bir yükseliş yaşandı. Yerli ve yabancı turistler izole olduğu için villaları tercih ediyorlar. Bu durumdan oldukça memnunuz. Aynı şekilde otellerin de doluluk oranının artmasını istiyoruz. Fethiye’deki her işletmenin, turizm pastasındaki payını almasını diliyoruz. Kurban Bayramı inşallah buna bir vesile olur. İş gücünün artarak, turizm potansiyelinin eski düzene dönmesini temenni ediyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.  

İZOLE OLDUĞU İÇİN VİLLALAR TERCİH EDİLİYOR 
İzole bir durumda olduğu için yerli ve yabancı misafirlerin öncelikli tercihinin villalar olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt, “Öncelikle güvenli turizm sertifikamızı aldık. Bunun yanında otellerimiz de aynısını yaptık. Tüm denetlemelerden başarıyla geçtik. Bölgemizde birçok tesis bu belgeyi aldı. Açılmayan oteller için çok üzülüyoruz. Onların da açılacakları günü dört gözle bekliyoruz. Fethiye’deki ticaret ve turizm herkesi kapsamalı ki, hepimiz mutlu olalım. Tüm halkımızın ve misafirlerimizin bayramını kutluyorum” diye konuştu. 

20 YILLIK TURİZM GEÇMİŞİ 
Genel Koordinatör İsmail Kurt açıklamasında, “20 yıllık bir turizm geçmişimiz var. Pandemi nedeniyle 4-5 aylık süreçte insanlar evlerinde kaldı. Otellerdeki aynı ortamı paylaşmak istemeyenler bir misafirlerimiz de var. Fethiye’de hem bizim hem de diğer şirketlerin çok ciddi villa potansiyelleri var. Fethiye turizm anlamında güçlü bir bölge. Hem bayram hem de bayram sonrasının yoğun geçeceğine inanıyoruz. Misafirlerimizin hijyenik ve sağlıklı bir ortamda tatil geçirmeleri adına arkadaşlarımızla birlikte özverili bir çalışma yürütüyoruz. En kısa zamanda bu salgının geçmesi ve turizmin normal seyrine dönmesini umut ediyoruz. Fethiye halkının ve misafirlerimizin bayramını kutluyorum” dedi. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN