Muğlaspor yaz spor okulu mezuniyet töreni yapıldı

Muğlaspor Yaz Spor Okulları mezuniyet töreni Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla kulübün tesislerinde gerçekleşti.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Sporcuların ve velilerinin katılımıyla yapılan mezuniyet töreninde 56 sporcu yaz spor okullarını başarıyla tamamlayarak mezun oldu. 
Muğlaspor Altyapı Şube Sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar tarafından organize edilen mezuniyet töreninde, sporculara Muğlaspor Marşı eşliğinde diplomaları takdim edildi. Mezuniyet diplomalarının yanında yeşil-beyazlı camianın efsanevi marşı da yazılı olarak geleceğin futbolcularına verildi.
Açılış konuşmasını yapan Muğlaspor Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar, göreve geldikleri 28 Temmuz 2021 tarihini milat olarak kabul ettiklerini ifade etti. 
Spor okulundan mezun olan çocukların geleceğin Muğlaspor’unun temelini oluşturduğunu vurgulayan Başkan Uçar, ‘’Sportif anlamda değil, mali, sosyal ve idari anlamda çok radikal kararlar alıyoruz. Biz özümüze dönmek zorundayız. Çocuklarımızın gelecekte Muğlaspor formasını giyip, iyi, çalışkan, üreten insanlar olmalarını arzu ediyoruz. Bugünün çocukları inşallah geleceğin Muğlaspor’unu oluştururlar. Bu akşam 56 çocuğumuzu spor okulumuzdan mezun ediyoruz. İnşallah önümüzdeki zamanlarda sporcu sayımız giderek artar. Huzurlarınızda hepsine gelecekte başarılar diliyorum. Altyapı etkinliklerinin her yıl üzerine koyarak, farklı turnuvalar ve müsabakalar düzenleyeceğiz. Altyapısı konuşulan bir kulüp haline gelmek en büyük hayalimiz, bu hayalimiz doğrultusunda planlamalar yapıyoruz’’ dedi. 
Sporculara diplomalarını Kulüp Başkan Abdurrahman Uçar, yönetim kurulu üyeleri Ali Çakır, Bekir Kapar, Afşin Ali Özgül, Süleyman Akbulut, Hüseyin Çelebi, Ahmet Niyazi Çağlar, Hasan Keskin, Özgür Aydın, A takım teknik direktörü Tayfun Hut, altyapı teknik sorumluları Uğur Barut ve Yunus Emre Sürmen takdim etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN