Muğlaspor Kulüp Başkanı Hüseyin Nizamoğlu İstifa Dilekçesini Verdi

Muğlaspor Kulüp Başkanı Hüseyin Nizamoğlu, kulüp başkanlığı ve yönetimden istifa etmek için istifa dilekçesini yönetime verdiğini açıkladı.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Misli.com 3’üncü Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e düşen Muğlaspor’un tek liste ile gidilen olağan genel kurulunda tekrar başkan seçilen Hüseyin Nizamoğlu, kulüp başkanlığı ve yönetim kurulu üyelerinden istifa etti. 
23 Haziran 2021 tarihinde yapılan Muğlaspor Kulübü kongresinde, kulübün kayyuma gitmemesi için geçici yönetim oluşturulurken, yönetimin ilk toplantısında tekrar kongre kararı alınacaktı. Ekonomik sıkıntılar ile boğuşup amatöre düşerek taraftarını üzen Muğlaspor’un kongresinde aday çıkmazken, kulübün kayyuma gitmemesi için mevcut Başkan Hüseyin Nizamoğlu başkanlığında geçici yönetim kurulu oluşturuldu. Ancak Hüseyin Nizamoğlu yaptığı açıklama ile istifası hakkında bilgi vererek şunları kaydetti, 
“23 Haziran 2021 tarihinde  yapılan Muğlaspor Kulübü kongresinde şehrimizin seçilmiş yöneticileri tarafından; Kulübün genel kurulunda aday çıkmamasından dolayı kayyuma gitmemesi için ben ve arkadaşlarıma kulübü  yeni bir genel kurula götürmek üzere görev verilmişti. İlk toplantımızda aldığımız genel kurul kararı ve görev dağılımının yapılmasının ardından kongre öncesinde ve kongrede, şehrin seçilmiş büyükleri tarafından güçlü yönetim ve güçlü bir ekonomi için 15 gün boyunca ciddi çalışmalar yapılacağı söylenmişti. Fakat kongreden bu yana 2 hafta geçmesine rağmen verilen sözlerin tutulmasını boş verin, Muğlaspor Kulübü’nün başkanı olarak bir defa bile aranmamış olmam, hiçbir oluşum ve girişimin olmamasından dolayı, kulüp başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğim için  istifa dilekçemi vermiş bulunmaktayım. Şehrimizin değerli markası Muğlaspor sevgimiz sonsuza kadar devam edecektir.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN