Muğlaspor'da Teknik Patron Urhan

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda güven tazeleyen Erol Kapiz Başkanlığındaki Muğlaspor yönetim kurulu takımın teknik patronluğuna Muğlalı Teknik Adam Egemen Urhan'ı getirdi. 

PAYLAŞ

19 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi Muğlaspor’da Teknik Direktörlüğe Muğlalı Teknik Adam Egemen Urhan getirildi. Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda güven tazeleyerek yeniden göreve seçilen Erol Kapiz Başkanlığındaki yönetim kurulu son bir kaç gündür teknik patronluk için araştırmalarını sürdürürken, son yapılan genel kurulda konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün yerelleşelim önerisine ilk adım olarak takımın başına Muğlalı bir hoca getirdi. 
Teknik Direktör Egemen Urhan ile sözleşme imzalanmasının ardından bir açıklama yapan Kulüp Başkan Vekili Hüseyin Nizamoğlu, ‘Genel Kurulun ardından hoca arayışımız vakit kaybetmeden başladı. Genel kurulda Menteşe Belediye Başkanımız Sayın Bahattin Gümüş ve diğer konuşmacıların takımın daha fazla yerelleşmesi yönündeki önerilerine bir adım olarak takımı Muğlalı bir hocaya emanet etmek istedik. Görüştüğümüz ve her konuda anlaştığımız Egemen Urhan ile önemli ve zorlu bir yola çıktık. Egemen Hoca ve ekibine başarılar diliyorum. Bundan sonra hem hocamızın hem de transfer komitemizin raporları doğrultusunda transfere hız vereceğiz’ dedi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN