Muğla Valisi Tavlı ziyaretlerine Seydikemer'den başladı

Muğla Valisi Orhan Tavlı ilk resmi ilçe ziyaretlerine Seydikemer'den başladı. Vali Orhan Tavlı'yı Kaymakam Ahmet Güneri, Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Jandarma Komutanı Sadık Çetin ve diğer yetkililer tarafından karşıladı.

PAYLAŞ

Vali Tavlı ilçe merkezinde Kaymakamlık binası yanındaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, maske, mesafe ve hijyen kurallarının uygulanmasını isteyip hayırlı işler diledi. Vali ilk olarak Kaymakam Ahmet Güneri’nin makamına geçti. Bir süre Kaymakam Güneri’den Seydikemer ilçesi ile ilgili brifing alan Tavlı sonra Seydikemer Belediye Başkanlığına geçti. Burada Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Belediye Başkan Vekili Önder Akdenizli ile Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak, Mustafa Ali Türkan tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile bir süre makamında sohbet eden ve ilçe hakkında bilgi alan Vali Orhan Tavlı’ya Başkan Otgöz, özel olarak hazırlanan Letoon Antik kentinin dev bir fotoğrafını verdi. 

ODALARI ZİYARET ETTİ
Daha sonra Jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Orhan Tavlı, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ve ardından da Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’ı ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Vali Orhan Tavlı’ya Kaymakam Ahmet Güneri ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de eşlik etti. Vali Orhan Tavlı’nın ziyaretini değerlendiren Oda Başkanı Harun Sağır, “Esnaf sayımızı ve pandemi döneminde esnaflarımızın durumunu Sayın Valimize anlattım. Seydikemerli çocuklarımız için Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi talebimiz olacak. İade-i ziyarette bulunup, bunları kendilerine ileteceğiz” dedi. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN