Muğla İGD'den, Vali Tavlı'ya Ziyaret

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği (İGD) tarafından, Muğla Valisi Orhan Tavlı'ya yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

PAYLAŞ

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla’ya atanmasının ardından hayırlı olsun ziyareti için gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Muğla İnternet Gazetecileri Derneği (İGD) Başkanı Seda Köktener, derneğin yönetim kurulu üyeleri Sıdıka Zeybek Kölemen, Ersin Dal, Murat Yalçın, Fatih Bozoğlu, Volkan Yıldız ve Arzu Sarıtaş, Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
Muğla İGD Başkanı Seda Köktener, ortak paydanın Muğla olduğunu belirtti. Başkan Köktener, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği olarak, Muğla’nın çıkarları için her türlü basın desteğini verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini ifade ederek, Vali Tavlı’ya görevinde başarılar diledi.
Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği’nin nazik ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı Köktener ve derneğin çatısı altında bulunan basın mensuplarına teşekkür etti. Basın da, aktif ve güçlü olan bir şehre gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Vali Tavlı; “Basın vatandaşların bilgi almasında önemli bir faktöre sahip. Muğla gibi güzide bir ilde, basının rolü çok daha yüksek. Basın mensupları, bir kamu görevi yapıyor. Muğla’nın çıkarları açısından basın ve kamu kuruluşları olarak, karşılıklı fikir alışverişinde olunması gerekiyor. Bu kapsamda başta İGD Başkanı Sayın Köktener’e ve derneğin üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği tarafından Muğla bölgesine özgü hediyeler, Vali Orhan Tavlı’ya takdim edildi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN