Muğla'da 'DSP' Aşkar Çifti İle Şahlanacak

Dünya Barış Elçisi Michael Eser Aşkar DSP Muğla İl Başkanı, Eşi Gloria Artemisia Maria Aşkar İse DSP Bodrum İlçe Başkanlığına Atandı.

PAYLAŞ

Muğla, Fethiye ve Bodrum 'un Alternatif Terapi Uzmanı Dünya Barış Elçisi Michael Eser Aşkar Hak, Halk, Adalet ve Özgürlük İçin DSP Demokratik Sol Parti Muğla İl Başkanlığı'na Atandı. Eşi Gloria Artemisia Maria Aşkar ise DSP Bodrum ilçe başkanlığına atandı.
Demokratik Sol Partisi’nin İskenderun İlçe Başkanlığı’nı yürüten Micheal Eser James Aşkar DSP Muğla İl Başkanı, DSP Belen İlçe Başkanı Gloria Artemisia Maria Aşkar ise DSP Bodrum ilçe başkanlığına atandı. İskenderun ve Belen’de yaptıkları çalışmalarla partililerin takdirini kazanıp, başarılı çalışmalarla hem parti tabanından, hem de kamuoyundan takdir toplayan çift, DSP rüzgârını Muğla’da sürdürecek.
“PARTİMİZİ EN İYİ YERE TAŞIYACAĞIZ”
Yaptığı çalışmalarla üye sayılarında artış sağlayan ve herkes tarafından sevilen Başkan Eser Aşkar, Muğla’da da aynı başarıyı göstereceklerini söyledi. Demokratik Sol Parti’nin Türkiye’nin bel kemiği olduğunu her fırsatta dile getiren Aşkar; “ Muğla, sayılamayacak kadar zenginliklere sahip ve toplumsal barışın ve uzlaşının en fazla sergilendiği illerin başında geliyor. Siyasette de her dönem gösterdiği farklılıklarla adından söz ettirmeyi başaran Muğla, bundan böyle DSP’lilerin de farklı siyasi anlayışına tanık olacaklar. Örgütlenme çalışmalarını en yakın zamanda bitirip, partimizi en iyi yere taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.
“BU ÜLKENİN DEMOKRATİK SOL PARTİ’YE İHTİYACI VAR”
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Bülent Ecevit’in izinde olduklarını belirten DSP Muğla İl Başkanı Michael Eser Aşkar, yorgun bir iktidarın artık bu ülke için yapacağı bir şey kalmadığını ileri sürerek; “Artık halkımız açlıktan, sefaletten, iyi yönetilememekten bıktı. Öyle bir iktidar var ki başımızda üç-beş yandaş müteahhide bu ülkenin geleceğini teslim etmiş durumdalar. Halkımız için hiçbir şey yapmıyor. Halen milletçe kurtulmak için büyük bir mücadele verdiğimiz pandemi sürecini bile iyi yönetemediler. Tüm dünya ülkeleri vatandaşına her türlü desteği sağlarken ne yazık ki benim ülkemde iktidar, vatandaşına IBAN numarası gönderdi. Bu ülkenin Demokratik Sol Parti’ye ihtiyacı var. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğine sahip çıkan DSP’ye ihtiyacı var. Her türlü emeğe saygı gösteren ve emekçinin yanında olan DSP’ye ihtiyacı var. Çünkü DSP bu ülkenin bel kemiğidir” dedi.
“DSP İLE İNSANLAR NEFES ALACAK”
Eşi Michael Eser Aşkar Muğla İl Başkanlığı’na atanırken, Belen beldesindeki başarılı çalışmalarıyla, taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan ve özellikle de kadınlardan büyük destek gören Gloria Artemisia Maria Aşkar ise DSP Bodrum İlçe Başkanlığında da aynı başarıyı elde edeceğini söyledi. Bodrum’u, Muğla siyasetinde özel bir yere taşıyacağını belirten Aşkar, “DSP’nin iktidarıyla yeniden yüzler gülecek, ekonomi düzelecek ve dahi insanlarımız artık nefes alacaklar. Ülkemizin turizm cenneti Bodrum, hak ettiği hizmeti DSP iktidarında alacak” diyerek tüm Bodrumluları partiye davet etti.
 

Onur Çadır

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN