Muğla ASKON'dan Milli Dayanışma Seferberliğine Destek

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Muğla Şube Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çağrısı üzerine başlatılan Milli Dayanışa Seferberliğine destek geldi. Askon Muğla Şubesi, üyeleri ve hayırseverlerden gelen gıda paketlerini Fethiye, Seydikemer ve Muğla'nın diğer ilçelerindeki muhtarlara teslim ederek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağladı.

PAYLAŞ

ASKON Muğla Şube Başkanı Efnan Mercan konuya ilişkin olarak “Malumunuz olduğu üzere Covid-19 virüsü tüm dünyayı tesiri altına almış durumda. İnsan sağlığını tehdit eden bu virüs aynı zamanda küresel ekonomiyi de sarmış durumda. Hamdolsun ülkemiz Türkiye virüse karşı hem sağlık yönünde hem de ekonomik olarak çok ciddi bir mücadele yürütmektedir. Bu bağlamda biz iş insanlarına da büyük sorumluluklar düşmektedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın Milli Dayanışma Seferberliğine çağrıda bulunması ve akabinde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına duyarsız kalmamız düşünülemezdi” dedi.

Mercan “ASKON olarak bizler sosyal dayanışmanın bir parçası olmak istedik. Üyelerimizin de katkıları ile şu zor süreçlerde dara düşen vatandaşlarımıza destek amacıyla oluşturduğumuz gıda paketlerini çok kıymetli muhtarlıklarımız aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.  Bizler necip ve büyük bir milletiz, inşallah bu badireyi de el ele, omuz omuza dayanışma içinde atlatacağız. Ben bu vesile ile çalışmamıza destek veren başta üyelerimiz olmak üzere muhtarlarımıza teşekkür eder, yarınlar için güzel temennilerimi iletirim” ifadelerini kullandı.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN