Müdür Saylak, Nif'li Üreticilerle Buluştu

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Nif Mahalle Muhtarı ve Arpacık (Nif) Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ferat Uysal ve beraberindeki heyetle birlikte Fethiye'de faaliyet gösteren S.S. Arpacık (Nif) Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye’nin Nif Mahallesinde kooperatif ortaklarının geniş katılım gösterdiği ziyarette Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Nif Mahallesi üreticilerine “pandeminin görünmeyen kahramanları” diye seslendi. Nif Mahallesinde bulunan S.S. Arpacık (Nif) Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin kiraz boyutlama makinası ihtiyacı olduğunu belirten mahalleli, Müdür Barış Saylak’tan kiraz boyutlama makinesi talebinde bulundu. Talebi en hızlı şekilde karşılayacaklarını söyleyen Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, üreticilerle tek tek sohbet etti. Müdür Barış Saylak, üreticilere seminerler verilmesi gerektiğini vurgulayarak, kooperatifçiliğin önemine değindi. Üreticilerin birlik olması gerektiğinin de altını çizdi. 
Öte yandan Nİf’in meşhur kiraz bahçelerini gezen Müdür Barış Saylak, kendileri için sofra hazırlayan kadınlarla sohbet edip, teşekkür etti. 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN