MUÇEV PLAJLARI BÜYÜK İLGİ ÇEKİYOR

Muğla'da MUÇEV'in işletmecisi olduğu plajlara gelen tatilciler, rahat ve güvenli şekilde tatil yapıyor. MUÇEV Mavi Bayraklı plajlarının yanı sıra Covıd-19 önlemleri alarak hazırladığı plajlarda yerli ve yabancı müşteriler oldukça, güvenli tatil yapıyor.

PAYLAŞ

Covid-19 önlemleri, engelsiz Plaj, sıfır atık, mavi bayrak ve dumansız hava sahası gibi örnek uygulamaları ile yerli ve yabancı turistlerin güvenle tatil yaptıkları MUÇEV plajları hemen her gün dezenfekte ediliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un özel önem verdiği mavi bayrak, engelsiz denize giriş noktaları, plajlarda dumansız hava sahası ve sıfır atık projeleri ile Ortaca-İztuzu plajı başta olmak üzere tüm plajlarda Covıd-19 önlemleri alındı. Plaj girişlerinde ateş ölçülen turistler, maske ve sosyal mesafe kuralları içerisinde güvenli bir tatil yapabiliyor. 

Koronavirüs normalleşme süreci içerisinde başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerden Muğla ve İlçeleri’ne gelen turistler, MUÇEV’in işletmecisi olduğu plajlarda alınan önlemleri yerinde bulan özellikle dezenfektan noktalarında sık sık ellerini dezenfekte eden turistler, Haziran güneşi ile denizin keyfini çıkarıyor. 
Tüm dünyada ve Türkiye’de etkili olan koronavirüs salgını, Sağlık Bakanlığımızın aldığı tedbirlerle en iyi şekilde atlatılmaya çalışılırken, Muğla ve İlçeleri’ne gelen turistler MUÇEV’in işlettiği plajları tercih ediyor.  
MUÇEV Plajları'nda çalışan personeller koruyucu elbise ve maskeler takarken, plaj girişlerinde ise ateş ölçümü gerçekleştiriliyor. MUÇEV, plajlarını güvenli şekilde hazırlarken, şezlong ve şemsiyeler sosyal mesafeyi koruyacak şekilde yerleştirildi. Doğal görüntünün bozulmaması için tek tip olarak hazırlanan şezlong ve şemsiyeler hemen her gün dezenfekte ediliyor. Plajlarının birçok noktasında dezenfekte alanları oluşturulurken, Plaj içerisinde Covıd-19 kural levhaları da yerleştirildi. MUÇEV yetkilileri, başta İztuzu plajı olmak üzere tüm plajlarda Covid-19 önlemleri ile ilgili denetlemelerin sık sık yapıldığını ve tatilcilerin rahat ve güvenli şekilde tatil yapmalarını sağladıklarını ifade ettiler. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN