Milletvekili Gökcan, Fethiye'de incelemelerde bulundu

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye'de yapımı devam eden KYK kız ve erkek yurdu ile yapımı tamamlanan Esenköy Mahallesi Sentetik Futbol Sahası'nda incelemede bulunduktan sonra yeni binasına taşınan AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Milletvekili Yelda Erol Gökcan, yaptığı açıklamada 'Fethiye'ye yeni müjdeler vereceğiz. Daha önce ki verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Fethiye'de yapımı devam eden 1300 kişilik KYK Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu' 2021 yılı sonunda tamamlanacak' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Parlamento çalışmalarından fırsat buldukça Muğla ve İlçelerini gezip, vatandaşların dert ve dileklerini dinleyen AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan beraberinde İl Başkanı Kadem Mete, Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile birlikte Fethiye’de yapımı devam eden projelerde incelemelerde bulundu. Fethiye’nin Esenköy Mahallesinde yapımı tamamlanan Sentetik Futbol Sahasını gezen Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve beraberindekiler burada futbol oynayan gençlerle sohbet etti. Gece maçları için ışıklandırma sisteminin de bulunduğu stattaki inceleme sırasında Esenköy Mahalle Muhtarı Osman Balcı, bu futbol sahasının mahalleye kazandırılmasından dolayı teşekkür etti. Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve beraberindekiler daha sonra KYK tarafından yapımı devam etmekte olan 1300 kişilik kız ve erkek yurdunu gezdi. Burada yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekili Yelda Erol Gökcan, yurdun 2021 tarihinde tamamlanacağını ifade etti. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, geçtiğimiz günlerde yeni binasına taşınan AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı Binasına geçti. Burada İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri, bazı muhtarlar, dolmuş kooperatif başkanları, bazı STK üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. Partisinin kadın kolları ve yönetim kurulu ile kısa süreli toplantılar yapan Gökcan, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu başkanlarının taleplerini dinledi. Parti İlçe binasını oldukça beğendiğini söyleyen AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye’de ki incelemeleri hakkında bilgiler aktardı. 
FETHİYE İÇİMİZİ ISITTI 
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Sabah İncirköy’de Muğla İl Tarım Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Aromatik bitkilerin fidan dağıtım törenindeydik. Daha sonra başkanımızla birlikte Esenköy’de yapımı tamamlanan halı sahayı ve akabinde de bitmek üzere olan yurtları ziyaret ettik. Başkanım “vekilim yeni binamıza taşındık sizi bekliyoruz” demişti. Ben de bugün Fethiye’ye gelmişken ilçe binamızı gezmek, teşkilat mensuplarıyla bir arada olmak ve hasbihal etmek için parti binamıza uğradım. Özellikle Fethiye’de STK’lar, muhtarlarımızla bizleri bekliyorlar. Onlarla da bir toplantı yapacağız. Binayı da beğendim, hayırlı uğurlu olsun, tabi siyasette fiziki şartlar da çok önemli. Rabbim güzel hizmetler etmeyi nasip eylesin. Ankara’dan dün gece geldik. Fethiye bugün havasıyla, suyuyla içimizi ısıttı. Pazartesi günü tekrar Ankara’ya döneceğiz. Meclis çalışıyor, gündem yoğun” dedi. 
ŞEHİTLERİMİZ YÜREĞİMİZİ YAKTI
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Gara’daki şehitlerimiz hepimizin yüreğini yaktı. Milletimizin, ülkemizin başı sağ olsun. Salı günü TBMM’de Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar ve İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu bize bir sunum yaptılar. Gündüz de muhalefet partilerin genel başkanlarını ziyaret ettiler. Gara Operasyonu ile ilgili bilgi verdiler. Yüreğimiz yandı. Son terörist bitinceye kadar terörle olan mücadelemiz devam edecek. Örgütün adı ne olursa olsun bizim için hepsi aynı. Buna kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Muhalefetin bu ikircikli tavrından da hiç hoşlanmıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız zaten gereğini yaptı. Maddi manevi tazminat davası da açıyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi gündemde kesinlikle erken seçim yok. Cumhuriyetimizin 100.yılı olan Haziran 2023’e kadar erken seçim yok. Bizler Muğla milletvekilleri olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Covid ve eşimin vefatı nedenleriyle 2-3 ay sahalardan uzak kaldım. Ama 15-20 gün önce hem TBMM’deki çalışmalarım hem de sahadaki çalışmalarım devam ediyor. Fethiye bizim için çok önemli. Başkanımızla da sık sık görüşüyoruz. Buradaki projeleri takip ediyoruz. Fethiye partimizin en önem verdiği ilçelerden biri... Önümüzdeki günlerde de Fethiye’ye inşallah güzel müjdeler veririz” ifadelerini kullandı. 
2021 YILI SONUNDA AÇILACAK
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Fethiye’de yapımı devam eden KYK yurdu, yaklaşık bin 300 kişilik. 750 civarında kız öğrencinin barınabileceği bir yurt. 2021 yılının sonu itibariyle inşallah faaliyete geçecek. Fethiye’de öğrencilerimiz çok rahat, en iyi standartlarda barınma ile ilgili sorunu çözülmüş olacak. Esenköy’deki halı sahamız da bitti. Yerinde inceledik. Muhtarımız, mahalle sakinlerimiz, gençlerimiz bizi karşıladı. Çok güzel olmuş. Sadece bir futbol sahası değil, soyunma odaları, gece çok rahat futbol oynayabilecekleri ışıklandırmalarına kadar her şey gayet güzel olmuş. Muhtarımız ve mahalle halkı da son derece memnundu. Biz de seçimlerde vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.


 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN