Millet İttifakı ilçe başkanları bir araya geldi

Ülke genelinde Millet İttifakı'nı oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, göreve yeni seçilen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban'a nezaket ziyaretinde bulundu ve başarılar diledi.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve yönetim kurulu üyeleri İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Sohbet havası içeresinde gerçekleşen ziyarette; CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; 2. olağan kongre sonucunda seçilen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’a hayırlı olsun dileklerini sundu. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “İyi Parti, bizim kardeş partimiz. Her ne kadar ayrı olsak da birlikte hareket ediyoruz. İyi Parti Fethiye İlçe Kongresi’ne şehir dışında olduğum için katılamamıştım. Hem nezaket ziyaretinde bulunmak hem de başarılar dilemek için geldik. Bundan sonraki süreçte hep birlikte çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde hepimiz elimizi taşın altına sokmaya hazırız” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi ile kurulan bir Millet İttifakı var. Siyasetten ziyade Fethiye’ye güzel şeyler kazandırmak ve ilçemizi marka şehir haline getirebilmek için çaba harcayacağız. 168 bin vatandaşımızın daha güzel bir Fethiye’de yaşaması adına çalışmalarımız olacak. Her zaman el ele olacağız. İlçe Başkanımız, Fethiye Belediye Başkanı Sayın Alim Karaca’nın şu zamana kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktaracak” diye konuştu. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN