Milas Belediyesi şehir bandosunu kuruyor

Milas Belediyesi şehir bandosunu kurma adına çalışmalarına başladı ve bando ekibinde görev alacak gönüllüler arıyor. Bando takımında yer alacak kişiler belediyenin belirlemiş olduğu günlerde ve etkinliklerde yer alacak.

PAYLAŞ

Bando takımı oluşturma adına başvuruların başladığını belirten Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Güney, bando takımında yer almak isteyen kişiler için başvuru şartları hakkında açıklamalarda bulundu. 
Müzikal yetenek değerlendirmesi yapılacak
Bando takımında yer alacak kişilerin gönüllülük esasına göre katılım göstereceğini belirten Güney; “ 18 yaşından büyük tüm vatandaşlarımız şehir bandosu seçmelerine başvurabilecek. Bando eğitmeni Tuncay Mızrak tarafından başvuracak adayların müzikal yetenek değerlendirmesi yapılarak, kişilerin müzik ve ritim algısı değerlendirilecek. 
Çalışmalar belediyenin belirlemiş olduğu gün, saat ve mekanda gerçekleştirilecek, bando takımında yer alacak kişilere enstrümanlar belediye tarafından sağlanacak. Bu enstrümanlar üzerinde eğitim alacak kişilerin hangi enstrümanı çalacağı bando eğitmeni tarafından belirlenecek. Bando takımında yer alacak kişiler belediyenin belirlemiş olduğu günlerde ve etkinliklerde yer alacak” dedi. 
Milas Belediyesi Şehir Bandosu’nda yer almak isteyen kişiler 512 10 85 no’lu telefon numarasını arayarak bilgi alabilecek.
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN