MHP Seydikemer ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri ulaştırdı

MHP Seydikemer İlçe Teşkilatı, ihtiyaç sahibi aileler için Ramazan Kolisi yardımında bulundu.

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı münasebetiyle Seydikemer İlçesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolilerini evlerine kadar götürerek dağıttı.
Başkan Mehmet Arıç, teşkilat mensupları ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırladıkları 300 adet Ramazan Kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını söyledi.

MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, “Bu yardımları değerli Mahalle muhtarlarımız ve partimizin mahalle temsilcileri ile belirlediğimiz ailelerimizin adreslerine, ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımızla birlikte dağıtımını gerçekleştirdik. Salgın nedeniyle zor günler geçiren hemşerilerimize elimizden geldiğince yardım etme gayreti içerisindeyiz. Bu zor sürecin kısa bir zamanda sona ermesi en büyük isteğimiz. ihtiyaç sahibi ailelerine yaptığımız gıda yardım kolilerini yerine ulaştırmamıza vesile olan ve maddi-manevi destek veren herkese ve tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi. 

MHP Seydikemer İlçe Başkanlığının dağıttığı Ramazan ayı gıda yardım kolileri, ihtiyaç sahibi aileler tarafından takdirle karşılandı. 


 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN